Naujas gyvenimas jūsų braškėms: sėkmingas persodinimas geram derliui gauti

Persodindami braškes turite atsižvelgti į svarbius dalykus, kad derlius būtų gausus. Kaip tinkamai paruošti daigus persodinimui į atvirą gruntą.

Laikas ir dirvos paruošimas

Reikėtų vengti persodinti per karščius, kad išvengtumėte streso, galinčio turėti įtakos augalų augimui.

Norint tinkamai paruošti dirvą, reikėtų pridėti organinių medžiagų, pavyzdžiui, komposto, kad padidėtų dirvos derlingumas ir pagerėtų drenažas, taip sudarant idealias sąlygas braškėms vešėti naujoje vietoje. Dieną prieš persodinant augalus, daigus reikėtų gerai palaistyti, kad būtų lengviau atsargiai perkelti juos iš ankstesnės vietos nepažeidžiant šaknų.

Prieš persodinant braškes svarbu patrumpinti per ilgas ar pažeistas šaknis, nes tai paskatins sveiką augimą ir padės augalams įsitvirtinti naujoje aplinkoje. Po persodinimo kelias dienas krūmus pavėsinkite, kad sumažintumėte stresą ir padėtumėte augalams prisitaikyti prie naujos aplinkos.

Susigrūdimo vengimas ir tinkamas išdėstymas

Persodinant braškes labai svarbu įsitikinti, kad augalai pasodinti tinkamu atstumu vienas nuo kito. Taip išvengsite suspaudimo, kuris gali apsunkinti oro apykaitą ir lemti ligų plitimą tarp augalų.

Prieš sodinimą lysvę reikia kruopščiai paruošti, tręšti ir paruošti vietą. Taip pat svarbu atsižvelgti į tinkamą vietą ir duobučių suformavimą, kad kiekvienas daigas sėkmingai augtų ir vystytųsi.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder