Tręškite vaismedžius šiomis trąšomis rugpjūtį, kad kitą vasarą sulauktumėte gausaus ir sveiko derliaus

Vasaros pabaigoje vaismedžiai užmezga pumpurus, iš kurių formuosis kitų metų derlius. Todėl šiuo laikotarpiu sodą reikia ypatingai prižiūrėti ir maitinti.

Obelys ir kriaušės. Rekomenduojama 1 m² šakniavaisių ploto patręšti 30 g kalio druskos, 50 g superfosfato ir 100 g pelenų. Taip pat galite atlikti lapų maitinimą purkšdami vainiką huminėmis trąšomis. Tam reikia ištirpinti 5 g sausų miltelių 10 litrų +25...+28 °C temperatūros vandens. Geriausiai tinka natrio humatas, tačiau jo nesant galima naudoti kalio humatą su mikroelementais.

Abrikosai, vyšninės slyvos, vyšnios, slyvos ir trešnės. Maitinkite tirpalu, kurį sudaro 3 šaukštai superfosfato ir 2 šaukštai kalio sulfato, ištirpinto 10 litrų vandens. Šiuo tirpalu tepamas 1 m² kaulavaisiams skirto ploto.

Sausos trąšos tolygiai išbarstomos visame kamieno rato plote, įterpiamos iki 3 cm gylyje ir gausiai palaistomos.

Tręšiant skystosiomis trąšomis, medžio lajos perimetru padaromos kelios duobutės, į kurias įterpiamos trąšos. Kuo daugiau skylučių, tuo trąšos bus veiksmingesnės.

Šis metodas tinka ir suaugusiems, ir jauniems medeliams. Tręšimas pagal šią schemą taip pat padeda augalams gerai išgyventi žiemą.

Rugpjūtį vaismedžių nereikėtų tręšti azoto turinčiomis trąšomis, kad jie nepradėtų augti ir galėtų pasiruošti žiemai. Taip pat nereikia medžių apdoroti preparatais, kurių pagrindą sudaro geležis ir varis - tai geriau daryti vėlyvą rudenį.

Šaltinis: gordonua.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder