Vos keli lašai šių trąšų - ir vėzdūnė „atsidėkos“ vešliais žiedais

Vėzdūnė yra labai populiarus kambarinis augalas, nes jo priežiūra nereikli, o išvaizda - išskirtinė. Norint džiaugtis vešliais jo žiedais, svarbu naudoti tinkamas trąšas. Ir tai nebūtinai turi būti parduotuviniai chemikalai.

Namuose galite pasiruošti labai paprastų, bet veiksmingų trąšų. Jai paimkite vieno banano odelę, 500 ml vandens, 2-3 kiaušinių lukštus ir 1 šaukštelį medaus.

Prieš ruošdami trąšas, kruopščiai nuplaukite banano žievelę ir kiaušinių lukštus. Sudėkite juos į indą, užpilkite vandeniu ir įdėkite medaus. Uždenkite dangčiu ir palikite šiltoje vietoje 2-3 dienas. Per šį laikotarpį mišinys fermentuosis ir prisipildys vandens naudingomis medžiagomis.

Pasibaigus laikotarpiui, skystį perkoškite per marlę, kad pašalintumėte banano lukštą ir žievelę. Koncentratą reikia laikyti šaldytuve sandariame inde.

Prieš įterpdami trąšas į dirvą, praskieskite jas vandeniu (1:10) ir supilkite šį tirpalą į spatifilus. Procedūrą kartokite kartą per savaitę.

Norėdami sustiprinti tokios naminės trąšos naudojimo poveikį, galite į ją pridėti kitų natūralių komponentų, ypač kavos tirščių arba medžio pelenų. Nepertręškite augalo, ypač žiemą, kai jis ilsisi. Jei pastebėsite neigiamų pokyčių, nedelsdami nutraukite maitinimą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder