gaisras

Sportininkui prireikė ugniagesių atsuktuvo: koją pavyko ištraukti sveiką

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos ugniagesiams teko atlikti neįprastą gelbėjimo operaciją. Jaunam klaipėdiečiui spąstais tapo nedidelės futbolo aikštelės tvora.

Pagalbos šauksmas bendrosios pagalbos telefono numeriu 112 atskriejo dar praėjusio šeštadienio vakarą. Likus kelioms minutėms iki 20 val. uostamiesčio ugniagesiai iškviesti į Gediminų gatvę, arčiau Hermano Zudermano gimnazijos esančią futbolo aikštelę.

Nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė vaikinas, kurio koja įstrigo tarp aikštelę juosiančios medinės tvorelės lentų. Ir taip stipriai, kad jos klaipėdietis negalėjo ištraukti net su aplinkinių pagalba.

Ugniagesiams tai didesnių problemų nesukėlė. Panaudojus paprasčiausią akumuliatorinį suktuvą lenta nuimta ir vaikino koją išlaisvinta.

Į įvykio vietą iškviesta ir greitosios medicininės pagalbos (GMP) brigada. Tačiau didesnės medikų pagalbos jaunuoliui neprireikė.

Ugniagesių teigimu, dažniausiai jų pagalbos nestandartinėse situacijose prireikia vaikams, kuriuos tėvai namuose palieka vienus ar be priežiūros.

Užtenka akimirkos, kad vėliau tektų kirpti ant kaklų atsidūrusius plastikinius naktipuodžių dangčius, traukti nuo galvų puodus bei pačius vaikus iš skalbimo mašinų būgnų, o jų kojas bei rankas iš radiatorių, turėklų ir kitų pačių įmantriausių vietų.

Atvejai, kai atžalos tėvus užrakina balkonuose, jau senai laikomi klasikiniais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder