Jonas Sąlyga

Jonas Sąlyga jau 30 metų vadovauja Klaipėdos jūrininkų ligoninei (11)

Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga socialiniuose tinkluose pasidalino tokiu įrašu:

"Nors nebemadinga ilgai dirbti vienoje įstaigoje, o ilgamečiai vadovai sulaukia priekaištų ir kritikos dėl per ilgai užimamų pareigų, šiandien man - džiugi diena. Sukako 30 metų kai, kas penkeri metai laimėdamas konkursus, vadovauju Klaipėdos jūrininkų ligoninei.

Nors įstaigos veiklos rezultatai geri, darbuotojams sudarytos puikios darbo sąlygos, ligoninė nuolatos keičiasi ir tobulėja, kai kas vis tiek pasakys, kad užsisėdėjau.

Nors sėdėti nebuvo kada. Kai prieš 30 metų pradėjau vadovauti ligoninei, jos statybos buvo „įšalusios“, buvo ekonominė blokada, reikėjo ne tik plytų,  bet ir medicinos įrangos, naujo požiūrio į ligoninės perspektyvas, naujų specialistų, kokių Klaipėdoje dar nebuvo.

Ligoninėje buvo įkurti skyriai, kurie iki šiol yra vieninteliai Vakarų Lietuvoje, pavyko prisikviesti puikių profesionalų iš Vilniaus, Kauno, kurie giliai įleido šaknis Klaipėdoje.

Šiandien noriu padėkoti ligoninės darbuotojams,  buvusiems ir esamiems miesto vadovams, uostamiesčio įmonių vadovams, kurių dėka galėjome užaugti, įsigyti modernios įrangos ir kurių paramą, prireikus pagalbos, jaučiame iki šiol. 

Šiandieną – gėlėmis, darbuotojų sveikinimais, padėkos žodžiais ir palinkėjimais aš dalinuosi su jumis visais.

Su mūsų pacientais – taip pat. Viskas šioje ligoninėje yra daroma tik dėl jūsų sveikatos ir gerovės.

Sidebar placeholder