Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Petras
Petras, 2022-01-11 21:48

Petrošius galės Kretingišmiams pasireklamuot kai uždarymo gaidos pasirodys.

Faktas
Faktas , 2022-01-11 10:45

Kretingos ligoninėje visais laikais ligonius siųsdavo į Klaipėdą, o pati imdavosi tik nabašnikų arba kosmetiniaim "gydimui"

Seniai laikas
Seniai laikas, 2022-01-11 10:38

Bus naikinamas Akušerijos-ginekologijos skyrius. Tikras mužikynas ten...

Uz reforma
Uz reforma, 2022-01-11 09:28

Kretingai is tiesu labiausiai reikalinga slaugos ligonine, reabilitacines paslaugos, o visa kita t.b.Klaipedoje. Nes prireikus rimtos med. pagalbos dauguma visvien vaziuoja i didziuju miestu centrus.

gt
gt, 2022-01-11 09:13

o kodel kazkas turi rekomenduoti kazka, nusprendes pagal save? Juk es skiriasi zmoniu sveikatos stovis, ypac pagal amziu grupes, ir tikriausiai niekas nenori nesioti pagal viena kurpaliu siutis batus. Tuo labiau, kad musu sveikatos sistema tai veike, nebuvo taip, kad visi iki istojimo i es nesirgome, ir tik istoje pradejome sirgti. Dar vienas niuansas, tai konkurencija. Ir ji sveikatos sistemoje irgi egzistuoja, ir tikrai stipri. Konkuruoja, gydytojai, ligonines, poliklinikos - tai ir didziuliai pinigai, kuriu nera per daug, ir sekant ministerijos uzmacias, prisiminkime, kad buvo norai priglausti dar jai nepriklausancia ligonine, o taip pat, kas svarbiausia, visa rimtesni gydima nukreipti i Vilniu ir Kauna, paliekant Klaipedos ir aplinkiniu rajonu zmones ant ledo. Tai, stebint kas vyksta dabar, ar tai nera tas pats dalykas, tik pateiktas kitu budu. Ir dar, prisiminkime uzmacias likviduoti Klaipedos universiteta, prijungiant prie kazkurio Vilniaus universiteto. Zodziu, darykite isvadas patys.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.