Baltijos estakadai skyrė pinigus

Vyriausybėje jau priimtas sprendimas dėl pinigų skyrimo Baltijos prospekto estakadai. Šiems metams dar papildomai reikėjo 4 milijonų eurų. Jie skirti lapkričio 9 dieną.

Pinigai skirti perskirstant kituose objektuose šiemet nepanaudotas valstybinių kelių priežiūros programų lėšas.

Baltijos ir Šilutės prospektų sankirtos transporto mazgo rekonstrukciją vykdanti AB "Kauno tiltai" šiuo metu dirba padidintu pajėgumu.

"Palyginus su planu, dešimtadaliu padidinome darbų tempus, norime spėti kuo daugiau darbų atlikti esant palankioms oro sąlygoms", - "Vakarų ekspresui" sakė "Kauno tiltų" statybos vadovas Aurimas Garbačiauskas.

Anot jo, oro sąlygos yra svarbiausias veiksnys, kuris šiuo metu gali daryti įtaką darbų tempams.

Pinigais projektu besirūpinančios Klaipėdos savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas džiaugiasi, kad finansavimo klausimas išsisprendė

"Šiek tiek užtruko klausimo derinimas tarp Susisiekimo ir Finansų ministerijų", - sako V. Grubliauskas.

Jis akcentuoja, kad Baltijos estakada yra svarbi ne tik Klaipėdai, bet ir visai Lietuvai.

Jam antrina ir klaipėdietis Seimo narus Audrius Petrošius. Jis sako, jog asmeniškai derino pozicijas dėl Baltijos estakados finansavimo tiek su Susisiekimo, tiek su Finansų ministerijomis.

"Kausimas yra suderintas ir 4 milijonai eurų yra skirti", - sako A. Petrošius.

Tuo tarpu klaipėdietė Ligita Girskienė tikina, kad jau reikia pradėti rūpinti Baltijos ir Šilutės prospektų finansų klausimu kitiems metams.

"Susisiekimo ministerija dar negali pasakyti kokią dalį iš kitiems metams reikalingų 10 milijonų eurų galės skirti", - "Vakarų ekspresui" sakė L. Giskienė.

Kaip ir iki šiol, dalį pinigų iš biudžeto skirs Klaipėdos savivaldybė, pagal susitarimą žada prisidėti ir Uosto direkcija.

Baltijos ir Šilutės prospektų transporto mazgo rekonstrukcijos vertė  - apie 40 milijonų eurų. Šiemet buvo planuota atlikti darbų už maždaug 14 milijonų eurų.

Pagal sutartį darbus baigti planuojama 2024 metų balandį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder