Turkijoje atostogaujantys tautiečiai niršta dėl oro: Lietuvoje žymiai šilčiau ir nėra debesų

„Delfi“ Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas su skaitytojais ir žiūrovais tiesioginėje transliacijoje sveikinosi iš Turkijos. Šiuo metu keliautojas lankosi Antalijos regione, Kemero kurorte. Šis yra itin populiarus tarp lietuvių, kurie čia kasmet gausiai vyksta atostogauti.

 

Dauguma tautiečių į Turkiją keliauja ne tik dėl „viskas įskaičiuota“ atostogų, bet ir dėl geresnio nei Lietuvoje oro. Visgi, kaip Orijus pasakojo tiesioginėje transliacijoje, šiuo metu oras ten vertinamas prieštaringai.

„Orų programėlės rodo, kad yra 23 laipsniai šilumos, viešbučiai skelbia, jog yra 27 laipsniai. Pagal tai, kaip jaučiasi, sakyčiau, kad yra viduriukas – maždaug 25 laipsniai. Šilta, oras neblogas, bet kiekvieną dieną debesuota, būna valandų, kai geros saulės deginimuisi nėra“, – kalbėjo O. Gasanovas.

Nors Turkijoje yra be galo daug poilsiautojų, dėl nekokio oro paplūdimiai nėra užpildyti.

„Daug tuščių gultų, nes oras nelepina. Galiu pasakyti, kad lietuviai su pavydu stebi, ką rodo orų programėlės Lietuvoje. Vakar čia irgi buvo apsiniaukę, sutikti tautiečiai nervinosi, jog Lietuvoje šilčiau ir geresnis oras nei Turkijoje, klausė, kaip taip gali būti.

Artimiausiomis dienomis prognozės daug saulės ir toliau nežada“, – įspūdžiais dalijosi keliautojas.

Anot Orijaus, nepaisant to, kad oras nėra idealus, palyginti su praeitų metų gegužės mėnesiu, yra geriau.

„Sakė, jog praeitais metais buvo dar blogiau, daug lijo, o šiemet mažiau lietingų dienų, – lygino O. Gasanovas. – Manau, kad liepos mėnesį atostogaujant rizikos jau nebebus, tačiau, kai keliauji gegužę, balandį, net birželio pradžioje, iš esmės dalyvauji orų loterijoje.“

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder