Užgeso grupės „NARS“ lyderio gyvybė

Pranešama, kad užgeso legendinės grupės NARS lyderio, 56-erių Raimundo Narso gyvybė. Šį faktą patvirtino atlikėja Aušrinė Gerikienė. 
 

Archyvų nuotr.

Kol kas mirties priežastis nežinoma, laukiama daugiau informacijos. Kaip sako A. Gerikienė, pati šią naujieną sužinojo tik naktį, pamačiusi, jog žmonės reiškia užuojautą.

Moteris negalėjo patikėti, kad taip staigiai neteko seno draugo. „Kol kas nežinau, kas ten nutiko, iš tikrųjų.

Dar nieko nežinom, informacijos jokios, kol kas laukiam“, – su liūdesiu kalbėjo dainininkė.

Prisimena kaip itin draugišką

Aušrinė šį žmogų prisimena kaip itin gerą ir draugišką. Jų draugystė prasidėjo dar seniai, dabar kartas nuo karto susirašydavo ar susiskambindavo.

„Buvo labai geras, draugiškas. Mes bendraudavom senais laikais, anksčiau kažkada. Paskui išvyko į užsienį, nelabai bendraudavom, tik susirašydavom, būdavo, kartais susiskamindavom“, – apie ryšį su legendinės grupės lyderiu pasakojo ji.

Atlikėja ne tik palaikė šiltus ryšius – anksčiau su grupe NARS kartu koncertuodavo ir daug kur dalyvaudavo.

Sako, santykiai su visa grupe visada buvo itin draugiški: „Būdavo pas mus daug koncertų kartu, daug kur dalyvaudavom – ir įvairiuose konkursuose, festivaliuose. Tokie draugiški santykiai pas mus buvo.“

NARS grupė, pamena moteris, buvo labai populiari – daugelis žinojo ir dainų melodijas, ir žodžius, kartu linguodavo į taktą. 

„Labai populiari grupė, senais laikais buvo labai populiari. Ir su visais grupės nariais dar palaikom ryšį, ir Artūras, ir Mindaugas.

Su visais palaikom ryšį“, – sakė A. Gerikienė.
 

Archyvų nuotr.

NARS "Išeinu".
Sidebar placeholder