Vaida Skaisgirė pasidalijo Italijoje vykusių vestuvių kadrais: nuotraukose – jautrios akimirkos

Penktadienį Vaida Skaisgirė ir jos mylimasis Elvinas sukvietė savo artimiausius bičiulius į nepamirštamą judviejų šventę – vestuves, kurios vyko Italijoje.

Iš karto po ceremonijos žinoma moteris pasidalijo šventės akimirkomis išskirtinai su „Delfi“ skaitytojais. Nuotraukose buvo matyti įamžinta neapsakomo grožio jos balta vestuvinė suknelė, šventinis dekoras ir santuokos ceremonija.

„Aš, Vaida, imu tave, Elvinai, savo vyru ir prisiekiu visada būti tau ištikima: kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims, – visą gyvenimą tave mylėsiu ir gerbsiu.

Tepadeda man Dievas! Šiais visiems puikiai žinomais santuokos priesaikos žodžiais ir norėčiau pabaigti savo pasisakymą mūsų svarbiausios šventės proga.

Atsiprašau, kad neatsakau į skambučius ir žinutes. Viskas, ko norisi, tai džiaugtis čia ir dabar.

Nesakau, kad laimė mėgsta tylą, nesakysiu ir kitų banalių frazių. Gal tik pasakysiu, kad ateina laikas, kai ir pačiai tampa nebeįdomu skaityti istorijas apie vestuvinius batelius, sukneles ir kitas smulkmenas, ir visai išblėsta noras būti tokių istorijų heroje.

Tad viskas, ką šiandien norisi pasakyti, davus lemiamą priesaiką mylėti, kol mirtis išskirs, yra tai, jog nepamenu, kada jaučiausi tokia laiminga, rami, mylinti ir mylima, kokia esu šiandien ir pastaruosius beveik du metus.

Tikiuosi ir tikiu, tai niekada nesibaigs. Tikiuosi ir linkiu, kad kuo daugiau žmonių yra ar bus lemta pajusti tą patį. Su meile, Vaida Poderytė-Bernatavičė“, – teigė Vaida Skaisgirė.

Delfi primena, kad mylimąjį V. Skaisgirė sekėjams pirmą kartą parodė bene prieš metus vykusios kelionės į Italiją metu. Na, o grįžusi po kelionės Delfi V. Skaisgirė pasidžiaugė ramybe širdyje.

„Aš per daug į komentarus leistis nenorėčiau, tačiau, jeigu socialiniame tinkle yra publikuojama tokia nuotrauka, greičiausiai, ne šiaip sau. Taip, aš nieko nei tvirtinu, nei neigiu, viskas yra matyti nuotraukoje. Viskas gražu, mano širdis rami, esu laiminga. Viskas gerai. Daugiau pasakoti nematau tikslo“, – komentavo V. Skaisgirė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder