Kas nors nepatiko ir vaiko mama jau nori išsiskirti su vaiko tėvu, bet ar tai teisinga, visi darome klaidų, kartais blogai nuotaikai būna nepalankus mėnulis ir jo įtaka nuotaikų stabilumui, tereikia kantrybės ir kitą dieną viskas susitvarkys, nes vaikas užaugęs be principingo tėvo būna išglebęs ir neatsparus gyvenimo negandoms
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Kas nors nepatiko ir vaiko mama jau nori išsiskirti su vaiko tėvu, bet ar tai teisinga, visi darome klaidų, kartais blogai nuotaikai būna nepalankus mėnulis ir jo įtaka nuotaikų stabilumui, tereikia kantrybės ir kitą dieną viskas susitvarkys, nes vaikas užaugęs be principingo tėvo būna išglebęs ir neatsparus gyvenimo negandoms
tėvo dienai tai - Užuojauta nepažinusiems to
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.