Vairuotojus šiurpino judrioje gatvėje atsivėrusi duobė

(1)

Klaipėdiečius vairuotojus jau kurį laiką erzino vienoje intensyviausių miesto gatvių atsivėrusi duobė. Žmonės nuogąstavo, kad važiuodami gali ne tik pamesti automobilių ratus, bet ir sudaryti avarines situacijas.

Netoli prekybos centro „Molas“, Taikos prospekte, viduryje gatvės žiojinti duobė buvo tikras išbandymas vairuotojų kantrybei. „Kasdien šiuo keliu važiuoju į darbą ir matau, kad situacija prastėja - įduba, susidariusi aplink kanalizacijos nuotekų šulinį, vis gilėja. Šią kliūtį apvažiuoti bandantys automobiliai trikdo eismą ir sukelia avarines situacijas. Nesuprantu, kodėl duobė tiek laiko neužlyginama“, − stebėjosi klaipėdietis vairuotojas.

Duobę apvažiuoti bandantys automobiliai trikdė eismą ir sukeldavo avarines situacijas.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjo Valdo Švedo, problema yra puikiai žinoma ir ją sprendžia Miesto tvarkymo skyriaus specialistai.

"Žmonės dėl šios įdubos jau kreipėsi. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kodėl įgriuvo asfalto danga. Galbūt taip nutiko dėl pro šalį nutekėjusio vandens ar sąlygojo kitos priežastys, - teigė V. Švedas.

Anot pašnekovo, vairuotojai gali jaustis ramūs, nes dedamos visos pastangos, kad kliūtis būtų pašalinta kuo greičiau.

P.S. Kol buvo rengiamas straipsnis, miesto valdžios atstovai sureagavo į gyventojų skundą ir pradėjo įdubos tvarkymo darbus. Jau netrukus vairuotojai galės ir vėl saugiai važinėti gatve.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder