Vestuvių šventės dekoras – ar įmanoma sutaupyti?

Vestuvės – nuostabi šventė, kuria norisi džiaugtis iki menkiausių smulkmenų.

Amžiną meilę simbolizuojantys bažnyčios varpai, gražios emocijos, nuostabi nuotakos suknelė, įspūdingai su kostiumu atrodantis jaunikis ir daugybė svečių šypsenų.

Nors tai – labai maloni šventės dalis, tačiau tenka pripažinti, kad ją organizuojant kyla ir streso. Ypač daug galvos skausmo kelia dilema dėl to, kiek ir kam išleisti. Daug diskusijų sulaukia šventės vietos dekoravimas.

„Renginio partnerio“ – įmonės, kuri jau daugiau nei 5 metus sėkmingai užsiima švenčių dekorui skirtų akcentų prekyba teigimu, nebūtina daug išleisti, kad vestuvių vieta atrodytų labai gražiai.

Tam tereikia tinkamų žinių ir šiek tiek kūrybiškumo. Būtent daugiau apie tai ir nusprendėme pakalbėti su jų atstovais.

Šviesos – žaismingas ir skoningas akcentas, galintis keisti viską

Net ir žalumos pilna šventės erdvė gražiai ir įdomiai atrodo tik, kol šviesu. Saulei nusileidus reikia papildomo akcento. Gražiai šviečiančios girliandos puikiai tinka ten, kur norisi pridėti jaukumo bei išskirtinumo verandai, terasai, sodeliui ar kitam kampeliui po atviru dangumi.

Kai kada yra daug pigiau tiesiog įsigyti ar nuomotis girliandas nei ieškoti labai specifinių objektų, kur tokio poreikio nebūtų.

Kai renkatės pačias girliandas, „Renginio partnerio“ komandos nuomone, reikėtų ieškoti gerą IP apsaugos sertifikatą (nuo drėgmės ir dulkių) turinčius modelius.

Jeigu girliandas perkate, vėliau galėsite jas patys nuomoti ar perparduoti, o gal net pasilikti ateities šventėms. Mūsų siūlomi modeliai yra universalūs bei jungiasi tarpusavyje net iki 800 m, tad nesunkiai pavyks apjuosti ištisus sodelius, terasas, balkonus ar net pastatus.

Kadangi nebijo lietaus, girliandos lengvai atlaikys visą renginio laiką. Energija jas aprūpins kabelis arba net saulės baterijos. Labai smagu išėjus į lauką pamatyti, tarsi tarp medžių būtų įsitaisę daug šviečiančių fėjų ar mini žvaigždelių. Romantiškos vestuvių šventės atmosferoje tai tikrai bus puikus priedas.

Gėlės – dirbtinės ar natūralios?

Didelį vaidmenį kuriant dekorą atliks ir gėlės. „Renginio partnerio“ komanda pastebi, kad šioje vietoje žmonių lūkesčiai labai išsiskiria.

Natūralių gėlių žavesys iš tiesų yra nepakeičiamas. Tačiau tas žavesys tikrai kainuoja. Kita vertus, nuolat žydinčios dirbtinės gėlės yra ekonomiška alternatyva, dažnai niekuo nenusileidžianti natūraliems gamtos kūriniams, bent jau iš estetinės pusės.

Šiuolaikinės dirbtinės gėlės nepaprastai tiksliai atkartoja formas, kontrastus ir ryškumą. Jas galima naudoti, naudoti ir dar kartą naudoti. Specialistai pataria tikroms gelėms išlaidauti tik tada, jeigu galite sau tai leisti, o dirbtinė alternatyva skamba labai nepatraukliai.

Staltiesės ir stalo padengimas – kaip taupyti?

Stalo padengimas kuria renginio erdvės aurą.

Gražios ir prisilietimui malonios staltiesės iš karto kviečia prisėsti arba pabūti prie stalo. Visgi, už aukštos kokybės staltieses nebūtina mokėti labai daug. Pavyzdžiui, RenginioPartneris tekstiliniai audiniai yra labai įvairiaspalviai bei skirtingų dydžių. Lengva rasti modelį apvaliam, kvadratiniam ar stačiakampiam stalui bei priderinti jo padengimą prie norimos šventės temos.

Ne tik lėšų, bet ir laiko sutaupysite, jeigu greitai rasite tiekėjus, kurie pasiūlys visus audinius bei dekoro elementus vienoje vietoje. Pavyzdžiui, renginių staltiesės dažnai įsigyjamos kartu su servetėlėmis, kėdžių ar suolų užvalkalais. Pasak „Renginio partnerio“ komandos, reikia vadovautis 5 kertinėmis taisyklėmis galvojant apie stalo padengimą. Viską apmąsčius – aplinka atrodys gražiai, o biudžetas smarkiai nenukentės!

·   Staltiesė turi būti tinkamo dydžio. Apie tai, kas yra tinkamas dydis, konsultuoja pardavėjai, kadangi tai priklauso nuo šventės temos ir stalų tipo.

·   Geriausia, jeigu ant stalų būtų po puošmeną (angl. centrepiece).

·   Kėdės ir jų užtiesalų ar apmušalų spalvos turėtų derėti prie staltiesių bei bendros spalvų gamos.

·   Prie visų stalų turėtų sėdėti vienodas skaičius žmonių, o tarpai tarp jų kėdžių turėtų būti pakankami.

·   Savadarbės vardų kortelės – asmeniškas, nebrangus, bet labai gražus akcentas.

„Renginio partneris“ – jūsų draugas organizuojant šventę ir valdant biudžetą

Daugiau nei penkerius metus renginių srityje dirbanti įmonė „Renginio partneris" siekia būti prieinamo patikimumo ir profesionalumo pavyzdžiu, padedančiu klientams įgyvendinti šventės vizijas.

Prekių kataloge atsiranda tik kruopščiai atrinkti gaminiai, kuriems atlikti išsamūs patikrinimai. Prekių sąrašas labai įvairus bei leidžiantis sutaupyti kiekvienam, kas galvoja apie svajonių vestuves ar turi vietą, kur jos organizuojamos.

Veiklą sėkmingai išplėtėme ir į kitas Baltijos šalis, o asortimentą nuolat pildome.

Svajojate apie gražią šventę be milžiniškų išlaidų? Nedvejokite ir kreipkitės!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder