Vėžį suvaldęs Arvydas Stonys imasi naujos veiklos: „Reikės įdėti nemažai pastangų, kad visiškai pasveikčiau“

Arvydas Stonys visiems puikiai žinomas kaip vienas garsiausių šalies iliuzionistų, bet pastaruosius metus vyras gyvena ir dar viena švietėjiška veikla, skleisdamas žinią apie sveikatai palankią gyvenseną, kuri padėjo jam suvaldyti onkologinę ligą.

Žinomas vyras neseniai tapo ir naujos medicinos laidos vedėju, kurioje žada dalytis sveikos gyvensenos patarimais bei atsakymais, ką daryti, kai į gyvenimą netikėtai pasibeldžia klastinga liga.

Nuo rugsėjo 5-os dienos televizijos eteryje startuoja nauja medicinos laida „Sveikas rytojus“, prie kurios vairo stoja net keturi vedėjai: sveikatos ambasadore tituluojama gydytoja Irena Pivoriūnienė, plastinės chirurgijos specialistas Vygintas Kaikaris, šeimos gydytoja Raimonda Plioplytė bei VšĮ „Įveik vėžį“ vadovas iliuzionistas Arvydas Stonys.

Arvydas pats patyrė, ką reiškia, kai į gyvenimą pasibeldžia onkologinė liga.

Prieš penkerius metus jis išgirdo prostatos vėžio diagnozę, po kurios gyvenimas tarsi apvirto aukštyn kojom.

Drąsiai ir be baimės kalbėdamas apie likimo mestus išbandymus, žinomas iliuzionistas šiandien džiaugiasi geromis naujienomis ir atrastais natūraliais būdais, kurie padeda valdyti ligą.

„Kai sužinojau, kad man prostatos vėžys, buvau priverstas pradėti rūpintis savo sveikata ir iš pagrindų keisti visą gyvenseną. Beveik nevalgau mėsos, sportuoju ir renkuosi produktus, kuriuose gausu polifenolių.

Žinodamas, kad su maistu gauti reikiamo kiekio polifenolių nepavyks, jau penkeri metai kasdien vartoju Didžiosios Britanijos mokslininkų sukurtą maisto papildą iš brokolių, granatų, ciberžolių ir žaliosios arbatos, kuriame gausu antinavikinių ir antiuždegiminių savybių turinčių įvairių polifenolių bei kitų sveikatai naudingų augalinių medžiagų, bet mano pasirinkimą lėmė ir tai, kad šių kapsulių poveikis vėžiui patvirtintas pasaulyje pripažintais moksliniais klinikiniais tyrimais. Be polifenolių, kasdien dar geriu probiotikų su vitaminu D.

Taip pat ir mąstymas pasikeitė, nes iki tol kartais pritrūkdavo pozityvumo. Visi šie pokyčiai nėra tokie baisūs, reikia tik išdrįsti žengti tą žingsnį į kitokį, gal net įdomesnį gyvenimą.

Šiandien aš jaučiuosi puikiai, esu žvalus ir kupinas jėgų. Puikiai suvokiu, kad onkologinę ligą dažniausiai prišaukia 20-30 mūsų netinkamos gyvensenos metų, ir naivu būtų manyti, kad per penkerius metus išgysi.

Bet man pavyko sustabdyti ligą, ji po truputėlį traukiasi, tik dar reikės įdėti nemažai pastangų, kad visiškai pasveikčiau“, – pasakoja A. Stonys.

Sveikos gyvensenos patarimais Arvydas nuo šiol dalysis ir naujoje televizijos medicinos laidoje „Sveikas rytojus“.

Vyras sako nebijantis laidos vedėjo darbo ir nekantriai laukiantis, kada sveikatai naudinga informacija bei žiniomis galės pasidalyti su televizijos žiūrovais savo rubrikoje „Gamtos ir mokslo galia“.

„Turiu sukaupęs nemažai patirties, kaip išlaikyti sveikatą ir kaip ją taisyti susirgus. Sveikata yra brangiausias turtas, tik ne visi paisome šios išminties. Jeigu jau taip nutiko, kad aplankė liga, reikia ieškoti būdų, kaip ją įveikti. Būtent apie tuos būdus – kaip nesusirgti ir kaip gyventi, jei visgi tokių ligų išvengti nepavyko – ir pasakosime laidoje, atkreipdami dėmesį į tai, kaip mūsų sveikatą stiprinti ne tik vaistais, bet ir natūraliomis, iš gamtos gaunamomis dovanomis, gyvenimo būdu, mityba, žalingų įpročių atsisakymu ir net mąstymu“, – pasakoja A.Stonys.

VšĮ „Įveik vėžį“ vadovas atvirauja, jog onkologinės ligos – vienos labiausiai psichologiškai žlugdančių.

Į jo organizaciją kasdien kreipiasi žmonės, ir pagrindinis jiems rūpimas klausimas – „ką daryti?“.

Arvydas visus ragina savo sveikata rūpintis nuo jaunumės ir užkirsti kelią ligoms, o joms užklupus – nepasiduoti ir ieškoti tinkamiausio sprendimo.

„Lengviau yra nesusirgti, bet jeigu jau taip nutiko, kovoti būtina. Onkologinių ligų yra įvairiausių ir jos viena kitai nelygios, bet mokslas taip smarkiai pažengęs į priekį, kad vėžio diagnozė šiandien nėra mirties nuosprendis. Visgi žmogus taip jau surėdytas, kad persižegnoja tik tada, kai žaibas trenkia. Todėl visus, kuriems rūpi sveikata ir kurie nori išvengti klastingų ligų, paraginčiau susimąstyti ir keisti gyvenimo būdą anksčiau nei išgirsite diagnozę“, – teigia A.Stonys.

Televizinis medicinos žurnalas „Sveikas rytojus“ apjungs visas medicinos pasaulio sritis bei sveikos gyvensenos filosofijas.

Prie laidos vairo stoja 4 vedėjai, kurie savo srities rubrikose pasidalys svarbiausiomis, naudingiausiomis, aktualiausiomis ir naujausiomis medicinos, farmacijos ir sveikatingumo pasaulio aktualijomis.

„Sveikas rytojus“ – nuo rugsėjo 5 dienos, sekmadieniais, 12 val. per TV8 televiziją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder