Vilius Tarasovas: „Visi mes Klaipėdoje esame kaimynai“

Vitės bendruomenė dvejus metus nešventė Europos kaimynų dienos, kuri minima paskutinį gegužės penktadienį, tad šiemet žada atsigriebti už prarastą laiką - švęs trankiai ir kviečia visus miestiečius.

Kaimynams koncertuos Violeta ir Vilius Tarasovai, Radžis, muzikos grupė „Klasiokai“, vyks futbolo varžybos, parengta speciali programa vaikams. Šventė prasidės nuo 15 val. ir tęsis iki 22 val.

„Šeštadienį pasirinkome, kad būtų patogiau, nes penktadienį visi dirba. Pradėsime šventę anksti, kad visi spėtų susiruošti, galėtų atsipalaiduoti, kad netemptumėme į naktį“, - „Vakarų ekspresui“ sakė asociacijos Vitės bendruomenės pirmininkas Tomas Meškinis.

Smagią kaimynų šventę bendruomenė gali organizuoti todėl, kad turi daug gerų partnerių, tarp jų - ir gyventojų kaimynės uosto bendrovės.

Šiemet Kaimynų šventė vyks Vitės kvartale Klaipėdos centrinio stadiono prieigose (Sportininkų g. 46).

„Vitės bendruomenė - mūsų su Violeta kaimynė, mes gyvename visiškai šalia. Man smagu turėti tokius veiklius kaimynus. Norėtųsi, kad uostamiestyje būtų kuo daugiau veiklesnių bendruomenių, tokių kaip Vitės“, - sakė V. Tarasovas.

Jo teigimu, tas renginys atviras ir yra skirtas visiems klaipėdiečiams, net tik Vitės bendruomenės nariams. „Visi mes Klaipėdoje esame kaimynai. Ji - nedidelis miestas, gyvename arti vienas kito“, - mano dainininkas.

Vilius ir Violeta yra parengę šlagerių programą. Padainuos visas garsiausias savo dainas, primins ir „bavarų“ kūrinius.

„Parengėme linksmą programą, kad žmonėms būtų smagu pabūti, palinguoti. Jeigu bus lietus, galima ir su skėčiais pasiūbuoti. Žiūrėjau prognozę, lyg ir nebus lietaus. Šilčiau apsirenkite ir ateikite, esate visi kviečiami smagiai praleisti laiką“, - kviečia V. Tarasovas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder