„Vilties bėgimas“: liko 4 dienos

Onkologiniai ligoniai ir, žinoma, tie, kurie kovoja su viena ar kita negalia, psichologiškai jaučiasi stipresni, kai aplinkiniai, užuot reiškę užuojautą, pozityviai palaiko dalyvaudami „Vilties bėgime“. Tokiu būdu mes sugrąžiname viltį nenusivilti, dar daugiau - įtraukiame juos į draugų ratą. Patikėkite, pats stipriausias ir labiausiai gydantis vaistas yra draugystė.

„Vilties bėgimas“ - tai mūsų draugystės šventė, kuri sužeistas širdis atveria naujam gyvenimui. Tai empatijos, vienas kito supratimo vyksmas.

Kad jis įgautų pagreitį, turime padirbėti sąmoningai ir iš širdies: tai padarykime šiandien, neatidėkime blogų įpročių gesinimo rytdienai ir mes pasitarnausime onkologinėmis ligomis sergančiųjų ir sveikstančiųjų bendruomenės labui.

Akivaizdus to ženklas bus jūsų registracija www.viltiesbegimas.lt svetainėje. Liko 4 dienos. Dalyvaudami solidarumo bėgime, savo bičiuliams rodome kilnų kelią, kuris veda į gyvenimo pilnatvę. Solidarumo stoka kuria sielos ir proto betvarkę, pažeidžia teisingumą.

„Vilties bėgimas“ yra gražiausias jubiliejinės Klaipėdos rūbas.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder