Virstantys medžiai skelbia statybų pradžią

(2)

Ketvirtadienio rytą Taikos prospektu traukę klaipėdiečiai smalsiai stebėjo prie nenaudojamo buvusio banko pastato pjūklus burzginančius darbininkus. Pradėti pjauti medžiai žemės sklype, kuriame bus statoma nauja odontologijos klinika.

Darbininkai visuomeninės paskirties žemės sklype (Taikos pr. 22), esančiame greta buvusio Lietuvos taupomojo banko, darbuojasi jau kuris laikas. Kelias dienas jame kasta žemė, o vakar (spalio 27 d.) virto ir medžiai.

Šioje vietoje atsiras naujas odontologijos klinikos pastatas.

"Taip, galima sakyti, jog statybos prasidėjo.

Vyksta paruošiamieji darbai. Iškeliami tinklai, pjaunami medžiai.

Pastariesiems pašalinti gautas Klaipėdos miesto želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos leidimas„, - “Vakarų ekspresui„ sakė projekto vadovas Gintaras Čičiurka (projektavimo įmonė “A 405").

Iš viso 0,2115 ha ploto sklype auga 25 medžiai. Teigiama, kad septyni (daugiausiai liepos) bus nupjauti, vienas persodintas, o 17 - išsaugoti.

Planuojama, kad šioje vietoje bus pastatytas 15 metrų aukščio (keturių aukštų) pastatas, kurio bendras plotas sieks 1 745 kvadratinius metrus.

Pagrindinis įėjimas į jame įsikursiančią odontologijos kliniką bus iš Taikos prospekto. Šalia bus įrengta apie 30 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Pasak G. Čičiurkos, statybos turėtų užtrukti apie pusantrų-dvejus metus.

Pastato projekto užsakovas ir statytojas yra privatus fizinis asmuo.

Šio žemės sklypo paskirtis, pakoregavus detalųjį planą, pakeista 2020 metų pabaigoje. Prieš tai jame planuota statyti devynių aukštų gyvenamąjį namą su požemine transporto priemonių stovėjimo aikštele.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder