Vyksta apklausa apie maisto atliekų tvarkymą: išsakykite savo lūkesčius

(1)

Kitąmet visoje šalyje prasidės maisto atliekų rūšiavimas. Tai daugeliui Vakarų Lietuvos gyventojų bus naujiena, nes iki šiol mažai kam teko susidurti su šiuo Europos valstybėse kone dešimtmetį vykstančiu atliekų rūšiavimo procesu.

Kokie klausimai kyla mūsų regiono gyventojams, bus bandoma išsiaiškinti vykdant jų apklausą. Nuorodoje https://apklausa.lt/f/klaipedos-regiono-maisto-atlieku-rusiavimas-m7slehk/answers.html jau paskelbta internetinė anketa, kur atsakę į 11 nesudėtingų klausimų Vakarų Lietuvos gyventojai nubrėš gaires sistemos administratoriams ir savivaldybių specialistams, kaip tinkamai organizuoti gyventojų informavimą apie maisto rūšiavimo procesus.

Remiantis kitų šalių patirtimi akivaizdu, jog prieš pradedant visiškai naują rūšiavimo ciklą nepakanka išdalinti naujus konteinerius ir pastatyti rūšiavimo cechą. Siekiant, kad projektas išties būtų naudingas, prisidėtų prie gamtos resursų taupymo ir regiono ekologinės situacijos gerinimo, vienas iš svarbiausių darbų - suteikti gyventojams būtiną informaciją, žinias, kad jie noriai ir sėkmingai pradėtų rūšiuoti maisto atliekas.

Todėl Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) inicijavo Vakarų Lietuvos gyventojų apklausą apie maisto atliekų rūšiavimą, kurią padės atlikti ir duomenis išanalizuos Vilniaus universiteto specialistai.

Ši apklausa, kaip ir projekto „Maisto atliekų apdorojimo infrastruktūros sukūrimas Klaipėdos RATC“ darbai, yra finansuojami Europos Sąjungos Sanglaudos fondo ir KRATC lėšomis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder