Kaip karantinui ruošėsi gyvūnų prieglaudos?

Žiauriu elgesiu su gyvūnais kaltinama prieglauda: turime 150 šunų perviršį

(1)

Visi pažeidėjai turi pašalinti trūkumus. Mūsų didžiausias trūkumas – per daug šunų. 

Turime VIENĄ SAVAITĘ PANAIKINTI 150 šunų perviršį. Galim marinti, galim dovanoti. Tiesa, į gatvę paleisti negalim, nes visi mūsų gyvūnai – ženklinti.

O ir vienos baudos už žiaurų elgesį su gyvūnais – per akis. Arba prieglauda neteks VETERINARINIO numerio.

Vadinasi, tiesiog nebeliks prieglaudos. Ir nė vieno šuniuko joje. Galėsim visi išsivaikščioti namo ir baigti šį nusikaltimą, kurį mes dar vadinam šunų gelbėjimu.

Mes manome, kad visas šitas žiaurinis gyvūnų perviršis yra didele dalimi VMVT atsakomybė – ši Valstybės tarnyba nebaisiai stengėsi bent kaip nors pažaboti iš tiesų milžiniško masto beglobių problemą šalyje.

Ironija tik ta, kad nukentėsim tai mes, už VMVT bandydami išspręsti beglobių problemą. Pikantiška, tačiau ne pati baisiausia detalė yra ta, kad Penktos kojos direktorė, kurią VMVT asmeniškai baudžia už žiaurų elgesį su gyvūnais ir skiria viso labo 1075 Eur baudą, gali nebetekti teisės laikyti gyvūnų.

Baisiausia yra tai, kad nuo šiol daugybė gyvūnų savo kailiu patirs tikrąjį VMVT rūpestį – bus numarinti ir priduoti perdirbimui.

Ir jei atrūšiuotos šiukšlės perdirbtos gali pakilti naujam gyvenimui, tai šuniukai antram gyvenimui nepakils. Bet tokia jau yra ta beglobių gyvūnų gerovė – marinti gyvūnus ne tik galima, bet ir sveikintina! VMVT net diplomą įteiks. Svarbu, kad iki sunaikinimo grindų kvadratūros užtektų.

Kai tėvai bando gauti darželyje vaikui vietą ir jos nėra – jie dažniausiai reikalauja, kad vaikus priimtų nors ir į perpildytas grupes.

Kai per covid-19 pandemiją senolis namie nebegaudė oro, niekas neprieštaravo, kad jį nors ligoninės koridoriuje paguldytų. Mes tokius reikalavimus girdime kasdieną. Kažkaip, bet priimti.

Tik su šuniukais, matote kitaip. Nėra vietos – negali būti ir šuniuko. Kvatotume susiėmę už pilvų, beklausydami žinių reportažo, kuriame VMVT teigia, kad visuomet stengėsi mums padėti ir teikė konsultacijas.

Tik kad ne baisiai juokinga, kai vienintelės konsultacijos buvo... Liepimas atsikratyti šunų.

Ir jei parodysit nors vieną prieglaudą, kuri nemarina sveikų gyvūnų ir kuri dovanoja gyvūnus atsakingai ir kuri nebus perpildyta – mes jums per petį paplosim. Problemos mastas yra milžiniškas.

Išskyrus, žinoma, komunalininkus. Jie tonomis priduoda lavonus ir pas juos visuomet yra vietos. Darykit kaip kolegos, sako VMVT.

O dabar KVIETIMAS jums. Atvažiuokit mūsų aplankyti. Atvažiuokit savaitgalį. Taip, mes dirbam kiekvieną dieną. Atvažiuokit pavedžiot šunų. Jei norėsit aštresnių įspūdžių – atvykit kokią 10 ryto.

Duosim pavalyti narvus. Patikėkit, patyrimų užteks ilgam. Pavedžiosit šunis, pamatysit, kaip atrodo žiaurus elgesys su gyvūnais iš arti. O jei norėtumėt išgelbėti šunį, tai gal galit pagloboti bent vieną? Šįkart tikrai galite išgelbėti kažkam gyvybę.

Gyvūnų kankintojai reziduoja Liepų g. 2, Linksmakalnis, Kauno r. Lankytojus priimame kasdien, 10-17 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder