Žinomų žmonių grūdinimosi ypatumai

Sužvarbus orams ir prasidėjus peršalimo ligų sezonui, svarbu grūdinti savo organizmą. Patirtimi, kaip tai daro, LNK laidoje KK2 pasidalijo žinomi visuomenėje žmonės.

41-erių dizainerė Viktorija Jakučinskaitė sakė, jog itin prisižiūri savo sveikatą - sportuoja, o kai atšąla, atidaro maudynių sezoną. Grūdintis Viktorija pradėjo per karantiną, kai užsidarė sporto klubai, baseinai ir nebuvo kur pasipliuškenti. Karantinas baigėsi, o Viktorija vis dar maudosi.

„Daug fainiau negu duše, prie plytelių. Ir ežere nėra taip skausminga, daug gražiau ir maloniau. Kai tu darai tokius dalykus, įrodai sau dar karta, kad esi galingesnis negu galvoji", - šypsodamasi pasakojo žinoma dizainerė.

Nuo svetimų vyrų akių tik bikini pasipuošusią Viktoriją prie ežero visuomet saugo vyras Vitalijus.

„Nežinau, ar vienai būtų jauku. Su kompanija viską smagiau daryt negu vienai. Viena pusnuogė moteris miške - nekažką", - juokėsi V.Jakučinskaitė.

Daug ekstremalesnį maudymosi būdą - gryno ledo vonią - praktikuoja kikboksininkas Sergejus Maslobojevas. Pasak jo, ledo vonia turi ir stebuklingą poveikį - degina riebalus.

„Mokslininkai ištyrė ir įrodė, kad per savaitę reikia mažiausiai 11 minučių prabūti šaltyje tam, kad prasidėtų mitochondrijų gamyba, o mitochondrijos - rudasis riebalas, kuris padeda deginti baltąjį riebalą ir suteikia daugiau energijos, sveikatos, kelia imunitetą", - aiškino S.Maslobojevas.

Viktorija Jakučinskaitė ir rudenį maudosi ežere. LNK nuotr.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder