93 metų Rupertas Murdochas vėl vedė

Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas penktą kartą vedė būdamas 93 metų amžiaus. Jo išrinktoji – į pensiją išėjusi molekulinės biologijos specialistė ir ji yra ketvirčiu amžiaus jaunesnė už R. Murdochą.

R. Murdochas ir 67 metų Jelena Žukova susituokė šeštadienį žiniasklaidos magnato Kalifornijos vynuogyne ir dvare, Moragoje.

R. Murdochui priklausančiame britų bulvariniame laikraštyje „The Sun“ išspausdintose nuotraukose pora pozuoja ir šypsosi – jis vilki juodą kostiumą ir ryši geltoną kaklaraištį, o ji pasipuošusi balta atvirais pečiais suknele, rankoje laiko lelijų puokštę.

Tarp elitinių vestuvių svečių – 82 metų Robertas Kraftas, JAV futbolo komandos „New England Patriots“ savininkas, ir jo 50-metė žmona Dana Blumberg, teigiama naujienų pranešimuose.

R. Murdochas anksčiau buvo susituokęs keturis kartus, pastarąjį kartą su modeliu Jerry Hall, ilgamete „Rolling Stones“ lyderio Micko Jaggerio partnere.

Jo asmeninis gyvenimas, prilyginamas amerikietiškiems kalneliams, dažnai duoda peno bulvarinių laikraščių pramonei, kurią jis pats ir sukūrė trijuose žemynuose.

Pernai R. Murdochas paskelbė apie savo sužadėtuves su dantų higieniste, pakeitusia profesiją ir tapusia konservatyvios radijo laidos vedėja Ann Lesley Smith, tačiau mažiau nei po mėnesio atšaukė planuotas vestuves.

J. Žukova, kuri į Jungtines Valstijas imigravo iš Rusijos, yra į pensiją išėjusi molekulinės biologijos specialistė. Jos dukra, meno mecenatė ir verslininkė Darja Žukova, anksčiau buvo ištekėjusi už Rusijos oligarcho Romano Abramovičiaus.

R. Murdochas, turintis šešis vaikus, pirmą kartą buvo vedęs australę stiuardesę Patriciją Booker, su kuria išsiskyrė septintojo dešimtmečio pabaigoje.

Su antrąja žmona, laikraščio žurnaliste Anna Torv, jis buvo kartu daugiau nei 30 metų, kol 1999 metais išsiskyrė. Jo trečioji santuoka su Wendi Deng nutrūko 2013 metais.

Iš Australijos kilęs R. Murdochas, kurio žiniasklaidos imperijai priklauso „The Wall Street Journal“ (WSJ), „Fox News“ ir kitos įtakingos žiniasklaidos priemonės, ir jo šeima, „Forbes“ duomenimis, turi apie 20 mlrd. dolerių vertės tinklą.

Praėjusių metų lapkritį R. Murdochas perdavė savo pasaulinės žiniasklaidos imperijos kontrolę sūnui Lachlanui ir perėjo į emerito statusą.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder