Aštuntą mėnesį nėščia Inga Stumbrienė prabilo apie atidėtą lyties atskleidimo vakarėlį: „Turiu laikytis gydytojo nurodymų“

(5)

Verslininkė Inga Stumbrienė (40 m.) su vyru verslininku Aivaru Stumbru (40 m.) jau aštuonis mėnesius gyvena ypatingomis nuotaikomis. Pavasarį jųdviejų su atžalomis Estela (17 m.) ir Gabrieliumi (14 m.) namuose krykštaus kūdikis.

Trečiadienio popietę žinoma moteris socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo naujausiomis fotosesijos nuotraukomis, kuriose matyti suapvalėjęs nėštukės pilvukas.

Šalia jaukių kadrų, kuriuose ji pasipuošusi aptempta juoda glaustinuke, žinoma moteris džiaugėsi, kad jau netrukus ji bus trijų vaikų mama.

„Būsima 3 vaikučių mamytė. Iš tiesų, vis dar negaliu patikėti, kad netrukus jau būsime šeimoje penkiese. Tapkės ir chalatas?! Čia tikrai ne apie mane“, – šmaikštavo verslininkė.

Naujienų portalo lrytas.lt žurnalistams pasiteiravus, kaip ji paskutinį nėštumo mėnesį jaučiasi, Inga teigė, kad viskas yra gerai ir su vyru ir vaikais su nekantrumu laukia trečio kūdikio.

Kokia kūdikio, netrukus papildysiančio Stumbrų šeimą lytis, Inga atskleisti nepanoro ir teigė, kad šeima planuoja tai paskelbti per specialiai surengtą vakarėlį. Šią šventę dėl jos ir kūdikio sveikatos Ingai jau kartą teko atidėti.

„Šventė jau suplanuota ir jos labai laukiame, tačiau šiuo metu turiu laikytis gydytojo nurodymų ir sulėtinti tempą. Griežtai laikausi poilsio rėžimo, tad viską atidedame keletui savaičių“, – lrytas.lt tarstelėjo ji.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder