Didžiausi grupės „69 danguje“ kuriozai: nuo sudegusių kostiumų iki scenoje nuskeltų dantų

Pažvelgus į grupės „69 danguje“ nares, sunku patikėti, kad jos scenoje – jau 20 metų. Moterys ne tik spinduliuoja tokia pat užburiančia energija, bet ir nė kiek nepasikeitė savo išvaizda. 

Viskas, apie šią grupę, nuo pat pirmų jos gyvavimo sekundžių, užbūrė daugybę Lietuvos žmonių.

Pradedant gražuolėmis grupės narėmis, dainomis, kurios iškart tapdavo hitais ar net skambiu pavadinimu.

O kiek tik kuriozų nėra buvę! Apie visa tai jos papasakos jau šį trečiadienį, TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Laidoje grupės narės Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Ingrida Martinkėnaitė, Goda Alijeva ir Karina Krysko pasirodo ne vienos. Jas atlydės ypatingas žmogus – grupės įkūrėjas Egmontas Bžeskas.

„Mūsų pradžia buvo vienoje kuklioje studijoje. Kaip dabar atsimenu tą sieną, ant kurios su storu juodu flomasteriu buvo užrašyta „9 danguje“.

Tačiau mums ten kažko trūko. Pagalvojau, kad reikia užrašyti tą 6, jog būtume ir dar aukščiau“, – apie grupės pavadinimą kalbės E. Bžeskas.

Pirmasis grupės koncertas, anot N. Pareigytės, įvyko Rukloje – tąkart merginos koncertavo kareiviams. O jų pirmasis uždarbis siekė vos 150 eurų!

Tiesa, ilgą laiką merginos atlikdavo tik vieną dainą, pavadinimu „Klausk“, su kuria išgarsėjo vienoje tuo metu populiarioje laidoje.

Kaip juoksis tą prisiminusios grupės narės, toje laidoje jos turėjo tik dvi užduotis – dainuoti šį kūrinį ir sėdėti Seimo nariams ant kelių.

Iš pradžių grupę sudarė trys narės – Karina, Nijolė ir Ingrida. Tačiau, Ingridai pastojus, Egmontas suprato – būtina rasti ir dar vieną narę. Taip jo ir Nijolės akiratyje atsirado Goda…

E. Bžeskas prisimins, ką pasakė savo bičiuliui Sauliui Urbonavičiui-Samui, kai išvydo ją vieno projekto metu: „Puikiai atsimenu, kaip su Samu šnekėjome, kad Goda – viena gražiausių moterų.“

O jau visai netrukus Godą pastebėjo ir Nijolė. „Mes šventėme Bunkės mergvakarį – lakstėme pusplikės po Kauno senamiestį, bet buvo žiauriai smagu.

Kai pamačiau Godą, mano reakcija buvo tokia pati, kaip Egmonto, kad tai – labai graži mergina. Kai atvažiavo manęs pasiimti su baltu senu „BMW“, ji jame sėdėjo tokia gulbė, ilgais plaukais…

Taip po Bunkės mergvakario mes pradėjome draugauti. O kai Ingrida pastojo, mes grupėje pradėjome kalbėti apie tai, kad mums reikia trečios mergaitės.

Tokios, kuri būti graži, jau žinoma ir įsilietų į mūsų grupę“, – pasakos Nijolė.

Tiesa, pačiai Godai, tuo metu koncertavusiai su grupe „Yva“, apsispręsti ateiti į grupę nebuvo taip lengva.

„Ne „69 danguje“ pavydėjo „Yvai“, o atvirkščiai, nes tai buvo ką tik atėjusi žvaigždė į šou pasaulį.

Tas „69 danguje“ merginų įvaizdis, dainos ir tai, kaip jos save pateikė, sukūrė tokį vaizdą, kad jos yra tarsi ne iš šios žemės. Visi norėjo šalia jų pabūti, nusifotografuoti, jas išgirsti ir pamatyti.

O tais laikais atrodė, kad jų neįmanoma gauti – jos buvo labai įdomios. Todėl ir mes su merginomis kalbėdavome, kaip jos atrodo, kokios gražios jų aprangos ir panašiai“, – pasakos Goda.

Tiesa, nors grupės narės pripažins itin pasitikėjusios E. Bžesku, jam pačiam suvaldyti keturias merginas nebūdavo taip lengva.

O ypač tuomet, kai joms reikėdavo kur nors filmuotis… „Mane labai nervuodavo vienas dalykas – kad jos visą laiką ateidavo su skirtingais nagais ir dar susišiaušusios“, – dabar prisiminęs juoksis jis.

Grupė laidoje pasidalins ir itin pikantiškomis detalėmis. O Nijolė atskleis, kad visos avarijos, į kurias ji yra pakliuvusi, buvo patirtos kartu su Karina.

Galiausiai joms kartu kur nors važiuoti uždraudė net būrėja! Ir, pasirodo, vėliau merginos šio patarimo ėmė rimtai klausyti...

Daugybė koncertų buvo neatsiejami ir nuo streso. Vieną istoriją papasakos ir Karina. „Buvo labai baisu važiuoti koncertuoti su sudegusiais rūbais.

Sudegė mano mašina, o tą dieną turėjo būti koncertas – kostiumai gulėjo bagažinėje...“ – neįtikėtiną istoriją pasakos Karina.

Tačiau net ir tuo kurioziškos situacijos nesibaigė. Merginos prisimins atvejį, kai Nijolė visai netyčia du kartus scenoje Ingridai nuskėlė dantį…

„Jos leipo juokais ir vartėsi, o aš turėjau viena dainuoti ir dirbti“, – dabar ir pati besijuokdama pasakos Ingrida.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder