Futbolo drama be futbolo: Edgaras Jankauskas ir Vytaras Radzevičius susitiko kitokiose varžybose

Šio vakaro TV3 laida „Žaidimų kambarys“ primins įtampos kupinas futbolo rungtynes. O ir susitiks čia du puikiai žinomi šios sporto šakos mylėtojai!

Tačiau nors įprastai juos dažniau išvystume šnekančius apie futbolą ir jo sukeliamą azartą, šįkart jiems teks susitikti kiek kitokioje kovoje… Kuris iš jų išplėš pergalę?

Trečiadienio žaidime save išbandys kulinaras, keliautojas, TV laidų vedėjas, futbolo komentatorius ir šiam sportui neabejingas žmogus – Vytaras Radzevičius.

O jo priešininku taps daugybę metų geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas sportininkas, Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris ir vienintelis lietuvis, laimėjęs prestižinę UEFA taurę – Edgaras Jankauskas.

„O kartu – vienas kukliausių žmonių pasaulyje“, – sakys Mindaugas Stasiulis, pastebėjęs, kaip kukliai visus savo laimėjimus priima E. Jankauskas.

Pasinerti į futbolo fiestą nuo birželio 14-osios kvies ir TV3 televizija, tapusi oficialia UEFA EURO 2024 transliuotoja, todėl pokalbių apie šią sporto šaką netrūks visos laidos metu. E. Jankauskas neslėps besitikintis kada nors čia išvysti ir Lietuvą, o V. Radzevičius išduos, kurią komandą čempionate palaikys. „Sirgti už Angliją yra gyvenimo būdas“, – sakys jis, o žiūrovams apie šią komandą papasakos ir vieną pokštą.

Laidoje bus gausu pačių įvairiausių klausimų, tačiau būtent paskutinis paskatins dalyvius prabilti ir apie save. Jiems teks atspėti, kiek kartų per savaitę įprastai savo tėvams skambina naujienų portalo tv3.lt skaitytojai?

Mindaugas Stasiulis atskleis, kad pats dažniausiai skambina kartą per savaitę, tą pačią dieną. Visai kitaip yra E. Jankausko šeimoje: „Atsakysiu taip, kaip darau pats – jeigu tėvams nepaskambinu kiekvieną dieną, tai sekančią dieną mama manęs jau klausia, kas atsitiko? (šypsosi). Manau, kad visi savo tėvams turėtų skambinti kasdien.“

Kokį atsakymo variantą pasirinks Vytaras ir kodėl jis sakys, kad viskas šiame žaidime išsisprendė paskutinių sekundžių metu, sužinosite jau šį vakarą.

O po žaidimo V. Radzevičius dar pridės, kad visiems ateities laidos dalyviams reikėtų valerijono, raminančių arbatų, gero apšilimo ir palankių oro sąlygų rungtynėms.

„Man tai priminė futbolo rungtynes, kai pradžioje gauni du įvarčius, o po to spaudžia galvą, kad reikia atsilošti. Tada lyginti rezultatą ir, galbūt, jį net persveri. Tikra futbolo drama“, – šypsosi jis.

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder