Garsenybių plaukus puoselėjanti Gintarė Armalė pasidabino suknele iš plaukų

(1)

Plaukų priauginimo specialistė Gintarė Armalė savo kūrybiškumą nutarė realizuoti sukurdama Lietuvoje dar nematytą kūrinį – suknelę iš žmogaus plaukų.

Grožio studijos „Elitera“ įkūrėjos G. Armalės idėja sujungti madą bei plaukų grožį kilo besimokant stilistų kursuose Milane, tačiau visas procesas užtruko.

„Pirmiausia teko sugalvoti, kaip suknelė turėtų atrodyti, tada jai parinkti tinkamus plaukus ir galiausiai viską sukonstruoti taip, kad būtų malonu ne tik žiūrėti, bet ir vilkėti. Techniškai sumanymą įgyvendinti padėjo siuvimo meistrė Larisa Petrėnienė, turinti daugiametę patirtį proginių suknelių siuvime“, – pasakojo meistrė.

„Visada mane žavėjo „Schiaparelli“ mados namai, kurie pasižymi išskirtinėmis idėjomis, tad davė įkvėpimo formai. Taip pat dievinu Dior prekės ženklą, jie tarsi pasufleravo, kaip turi atrodyti suknelės apatinė dalis. Sukurti galutinę idėją neužtruko ilgai, esu ištikima klasikos mėgėja, todėl bandėm išlaikyti klasikines formas“, – apie suknelės dizainą pasakoja G. Armalė.

Didžiausias iššūkis, pasak kūrėjos, buvo vilkėti ir prižiūrėti iš 2,2 kilogramų moteriškų plaukų pasiūtą suknelę – ją reikėjo nuolat šukuoti, formuoti bei elgtis atsargiai, kad plaukai neišsitrauktų iš siūlių.

„Manau pavyko idėją įgyvendinti visu 100 procentų, o ar gražu, ar ne, kiekvienas gali spręsti pats. Labai norėjosi ištransliuoti, kad plaukai - tai moters puošmena, todėl ieškojau netipinių formų, sprendimo būdų, sužinoti kokios plauko galimybės. Buvo sunku, bet verta“,  – savo kūriniu džiaugėsi studijos „Elitera“ įkūrėja.

Šis sumanymas netradicinės suknelės autorei – dalis realizacijos, saviraiškos. G. Armalė neslepia, jog ateityje yra numačiusi kitų įdomių projektų, kuriuos kol kas laiko paslaptyje.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder