Giedrius Savickas grįžta į serialą „Man reikia meilės“

Vienas ryškiausių ir talentingiausių aktorių Lietuvoje Giedrius Savickas atskleidžia, kad darbų stoka nesiskundžia – veda kassavaitinį pokalbių šou, vaidine teatre ir kine, neseniai pasirodė kulinarinės laidos „Valgoma ar nevalgoma“ vedėjo amplua, o dabar džiaugiasi galėdamas atgaivinti savo personažą LNK seriale „Man reikia meilės“.

 

Kalbėdamas apie aktoriaus profesiją ir darbų pasirinkimą, Giedrius turi vieną pagrindinę taisyklę, kurios laikosi. „Visų pirma, aktorius, turi būti sąžiningas sau ir nuoširdžiai atlikti kiekvieną savo vaidmenį, nesvarbu, ar tai būtų teatras, ar kinas, ar televizija.

Aš sąžiningai užsidirbu pinigus, nes darau tai, kas man patinka, ir darau tai nuoširdžiai.

Svarbiausia aktoriui suprasti, dėl ko jis dirba, dėl ko nusprendžia dirbti prie vieno ar kito projekto, ir savo darbą atlikti nuoširdžiai, kad liktų sąžiningas ne tik prieš kitus, bet ir prieš save“, – dalijosi G. Savickas.

Apie scenarijaus vingius ir santykius su Giedriumi Savicku prabilo ir aktorius bei serialo „Man reikia meilės“ režisierius Balys Latėnas. Pasak jo, šį sezoną laukia ir daugiau naujienų, tačiau pagrindinė – jau šį trečiadienio vakarą.

„Praeitame sezone Laimis (akt. G. Savickas), tiesiogine ta žodžio prasme – pabėgo, palikęs Lionią (akt. Dž. Siaurusaitis) ir Ziną (akt. I. Kvietkutė) nusikaltėlių akivaizdoje.

Bet jis pabėgo tam, kad šį sezoną grįžtų. Jis grįžta šį vakarą, grįžta pasikeitęs. Filmavimo aikštelėje dirbti labai paprasta.

Su Giedrium esame seni bičiuliai, tad filmavimų metu ne tik dirbame, bet ir randame laiko prisiminti senas istorijas ir smagiai pasijuokti“, – pasakojo Balys Latėnas.

Nors seriale netrūksta komiškų ir gyvenimiškų situacijų, kuriose žiūrovai gali pamatyti dalelę savo kasdienybės, pagrindinė tema – meilė. Paklaustas, kas santykiuose yra svarbiausia, Giedrius nedaugžodžiauja.

„Svarbu prie žmogaus jaustis laisvai, visiškai būti savimi. Tada nereikia stengtis apsimetinėti, būti kažkuo kitu, kad tu patiktum, įtiktum. Meilė – tai, kai kiekvienas tavo trūkumas kažkam yra privalumas“, – sako Giedrius Savickas.

Nepraleiskite naujausių serialo „Man reikia meilės“ serijų ir aktoriaus Giedriaus Savicko įkūnijamo personažo sugrįžimo.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder