Į Vilnių atvyko aktorius Adrianas Paulas – legendinis „Kalnietis“ Dankanas Maklaudas

Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas su legendiniame televizijos seriale „Kalnietis“ pagrindinį vaidmenį atlikusiu aktoriumi Adrianu Paulu. Nemirtingąjį herojų iš Škotijos kalnų, Dankaną Maklaudą įkūnijęs aktorius atvyko susitikti su gerbėjais didžiausiame populiariosios kultūros renginyje Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung Galaxy S24“.

 

Susitikimas su 90-ųjų legenda

„Į Lietuvą sugrįžtu po 15 metų pertraukos. Kai kuriuos dalykus pamenu, bet daug jų jau išsitrynė iš atminties. Nekantrauju pasimatyti tiek su tais, kurie mane žino, tiek su tais, kurie manęs dar nepažįsta. Laukia įdomus savaitgalis. Tiesa, norėjau atsivežti kardą ir pamokyti renginio dalyvius triukų, tačiau vietos tokioms patirtims turbūt reikėtų kur kas daugiau“, – šypsojosi pro oro uosto duris žengęs aktorius A. Paulas.

A. Paulas, kurio įspūdinga karjera kine ir televizijoje tęsiasi jau daugiau nei tris dešimtmečius, išgarsėjo atlikęs pagrindinį vaidmenį televizijos seriale „Kalnietis“.

Čia jis įkūnijo daugiau nei 400 metų gyvenantį, nemirtingąjį kardo meistrą Dankaną Maklaudą, kovojantį su blogio jėgomis šiuolaikiniame pasaulyje. Serialas pelnė didžiulį populiarumą visame pasaulyje, o aktoriaus įvaldytas kardo menas tapo neatsiejama jo įvaizdžio dalimi.

Renginio svečiai galės pabendrauti su aktoriumi gyvai, dalyvauti diskusijose ir užduoti klausimus apie įsimintiniausius vaidmenis, karjerą bei asmenines patirtis. A. Paulas ne tik mielai dalinsis savo įžvalgomis ir prisiminimais, bet ir skirs laiko asmeniniams pokalbiams, autografams bei nuotraukoms su savo gerbėjais.

Susitikti su pasaulinio lygio aktoriais

Renginio „Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung“ metu lankytojai turės galimybę susitikti ir su kitais žymiais aktoriais ir turinio kūrėjais: „Hario Poterio“ filmų aktoriais Natalia Tena bei Devon Murray, „Marvel“ filmų aktoriumi Seanu Gunnu, aktore Natashos Halevi, internetinių komiksų žvaigžde Rob DenBleyker iš „Cyanide&Happiness“, „Natural Habitat Shorts“, „Nobody Sausage“ ir „Strange Planet“ komiksus kuriančiu Nathan W. Pyle.

Gegužės 24–26 dienomis, „LITEXPO“ vyksiantis renginys žada ir daugiau nepamirštamų potyrių ir unikalių pramogų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder