Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ryžosi kardinaliems išvaizdos pokyčiams: „Turėjo būti truputėlį kitaip“

Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (37 m.) ryžosi kardinaliems išvaizdos pokyčiams.

Po onkologinės ligos trumpaplauke kurį laiką buvusi moteris nutarė prisiauginti ilgus garbanotus plaukus. Įrašu, kuriame matyti pokyčiai, ji pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„O kam nenutinka“, – šalia vaizdo įrašo, kuriame matyti jos virsmas ilgaplauke, rašė nuomonės formuotoja.

Kiek vėliau ji apie tai prabilo socialinio tinklo „Instagram“ istorijose.

„Rodausi jums su nauja valiūkiška savo šukuosena. Jaučiu keista mane tokią matyti. Buvote įpratę prie trumpų plaukų, o aš jau vakar per visą dieną žiūrėjimo į veidrodį, kai dėjo sruoga prie sruogos, įpratau ir prie šių.

Net ir meistrei sakiau, kad kitaip atrodo mano veidas, kai plaukai ilgesni. Likau labai patenkinta, taip faina kažkaip kitaip. Labai, labai džiaugiuosi“, – emocijų neslėpė ji.

Indrė pasakojo, kad iš pradžių planavo priaugintus plaukus pasitrumpinti iki pečių, tačiau, proceso eigoje, ėmė ir persigalvojo.

„Pagal planą viskas turėjo būti truputėlį kitaip. Aš turėjau juos nusikirpti iki pečių, bet kai juos uždėjo ilgus, pagalvojau, kad ir taip gražu ir gal truputėlį palaikysiu bent kažkurį laiką, pasižiūrėsiu, kaip čia galima man susišukuoti, o paskui matysiu. Norėsiu kirpsiu, norėsiu – ne“, – pasakojo ji.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder