Internete plinta senas 16-metės Jessicos Shy vaizdo įrašas: bandė laimę „X faktoriuje“

Šimtus tūkstančių gerbėjų visoje Lietuvoje turinti atlikėja Jessica Shy (28 m.), kurios tikrasis vardas Džesika Šyvokaitė, 2012-aisiais laimę bandė populiariame TV3 projekte „X faktorius“. Vaizdo įrašas iš dainininkės pasirodymo po 12 metų buvo paviešintas socialiniuose tinkluose.

Tuomet, prisistačiusi 16-mete mergina iš Birštono, Jessica Shy pasitikėdama savimi žengė į didžiąją sceną, kurioje atliko Pink dainos „Perfect“ savąją versiją.

Jessicos Shy atlikta daina pavergė susirinkusių širdis. Jai pagyrų negailėjo ir tuomečiai dainų konkurso teisėjai – Rūta Ščiogolevaitė, Vytautas Šapranauskas, Saulius Prūsaitis bei Saulius Urbonavičius-Samas.

„Aš manau, kad tu susitvarkei puikiai. Labai slidu yra daryti savo versijas, bet tavo versija gerai skamba ir tau tai tinka. Tu šaunuolė“, – pagyrų jai negailėjo S.Urbonavičius-Samas.

„Aš manau, kad tu sudainavai labai gerai ir apsirengei puikiai“, – jam antrino S.Prūsaitis.

„Man tikrai smalsu pasižiūrėti, kaip toli tu gali nueiti, nes dabar tavo duomenys – fantastiški“, – teigė R.Ščiogolevaitė.

„Man atrodo, kad mūsų komisija pasakė savo nuomonę, o ar pateksi į kitą etapą pasakys publika“, – šį V.Šapranausko pasakymą susirinkusieji palydėjo garsiomis ovacijomis, tad 16-metė iš Birštono pakliuvo į kitą etapą.

Paviešintas senas Jessicos Shy vaizdo įrašas sulaukė nemenko gerbėjų susidomėjimo. Oficialioje „X faktoriaus“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje jį peržiūrėjo daugiau nei 200 tūkst. vartotojų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder