Iš Vitos Žibos – rimti kaltinimai žinomam asmeniui: „Pamatyčiau – spjaučiau į akis“

(1)

Neseniai komikė, televizijos laidų vedėja Vita Žibaitytė-Vita Žiba apsilankė laidoje „Nauja karta“. Ten ji atsivėrė apie savo išgyvenimus, su kuriais susidūrė pastaruoju metu. Tačiau moteris palietė ir vieną labai jautrią temą, kuri yra aktuali ir jai pačiai – seksualinė prievarta prieš moteris.

Prieš kurį laiką Vita savo „Instagram“ paskyroje dalijosi moterų ir merginų jai atsiųstais laiškais, kuriuose jos prabilo apie patirtą seksualinį smurtą. 

Tačiau kaip skelbė portalas Delfi.lt, vienam atvejui, kurį ji sužinojo iš jai parašiusių merginų ir moterų, ji šiuo metu skiria ypatingą dėmesį. 

Begalę siaubingų istorijų perskaičiusi moteris pirštu dūrė į vieną žinomą žmogų, kurio tapatybės neatskleidė.

„Šiuo metu yra toks pakibęs klausimas, dalykas, su vienu Lietuvos žinomu žmogumi. 

Yra nemažai merginų, kurios, kaip pasakoja, yra patyrusios jo priekabiavimą tam tikromis prasmėmis. 

Aš asmeniškai gavau vieną nuotrauką, kur mergina guli be sąmonės, duše, o jis su šypsenėle nusifotografavęs šalia jos“, – laidoje „Nauja karta“ pasakojo Vita Žiba.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder