Jokių sužadėtuvių: Leonardo DiCaprio vakarieniavo su paslaptinga moterimi

Anksčiau buvo pranešta, kad "Titaniko" žvaigždė susižadėjo su modeliu Vittoria Ceretti. Tačiau paaiškėjo, kad tai buvo tik gandas. O DiCaprio vis dar yra viengungis.

 

Vittoria Ceretti

Leonardo DiCaprio Beverli Hilse pietavo su paslaptinga moterimi. Tai įvyko po to, kai buvo paneigti gandai apie sužadėtuves su modeliu Vittoria Ceretti, jo ilgamete mergina. Apie tai praneša dienraštis "Daily Mail".

Leonardo DiCaprio savaitę pradėjo neįpareigojančiais pietumis be savo merginos Vittorios Ceretti. 49 metų "Oskaro" laureatas pirmadienį buvo pastebėtas išeinantis iš Beverli Hilso viešbučio su nenustatyta moterimi.

Leonardo DiCaprio ir jo draugė

Jis vilkėjo baltus marškinius trumpomis rankovėmis, pilkus džinsus ir avėjo juodai baltus batus. Ir kaip įprasta stengėsi pasislėpti nuo paparacių - dėvėjo beisbolo kepuraitę, akinius nuo saulės ir kaukę.

Anksčiau buvo pasirodę gandų, kad "Titaniko" žvaigždė yra susižadėjęs su 25 metų Ceretti, kai praėjusį mėnesį pademonstravo žiedą ant to paties piršto.

Vėliau daugelis žiniasklaidos priemonių pranešė, kad šie gandai niekaip nepasitvirtino. Mat šį žiedą Vittoria Ceretti yra nešiojusi ir anksčiau.

Apie Leonardo ir Vittorios romantiškus santykius pirmą kartą prabilta 2023 m. vasarą.

DiCaprio anksčiau susitikinėjo su Gisele Bündchen, Bar Rafaeli, Camila Morrone ir Gigi Hadid. Visos jos buvo jaunesnės nei 25 metų amžiaus. Ir jis su jomis išsiskyrė netrukus po to, kai jos peržengė šią amžiaus ribą.

Buvusi Hju Hefnerio mergina ir našlė Kristal Hefner neseniai palygino DiKapriją su mirusiu "Playboy" magnatu po to, kai aktorius apsilankė "Playboy" rūmuose .

"Leo DiCaprio virsta naujuoju Hefu", - neseniai "Carrie & Tommy" podkaste sakė 37 metų Crystal.

"Visos merginos jaunėja, ir aš pagalvojau: "Dieve mano, tai atrodo labai blogai", - pridūrė ji.

Crystal taip pat prisiminė, kad DiCaprio viešnagės dvare metu bendravo su Rihanna, kai jai taip pat buvo apie 20 metų.

Šių metų pradžioje su režisieriumi Paulu Thomu Andersonu filmavęsis naujame filme, DiCaprio praėjusį mėnesį vakarėlyje prieš "Oskarų" teikimo ceremoniją buvo pastebėtas draugiškai bendraujantis su kolege Teyana Taylor.

Tačiau aktorius yra neįtikėtinai paslaptingas. O apie jo santykius žurnalistai ir gerbėjai dažniausiai spėlioja iš retų paparacių nuotraukų iš vakarėlių.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder