Kaimietės svajonę įgyvendinęs Stano: „Pirmas įspūdis buvo toks, kad nieko čia nebus“

Naujausioje LNK.LT projekto „Pelenė Princesė“ dalyje dviejų moterų laukė ypač ekstremalūs pokyčiai. Aštrius potyrius mėgstančiai Princesei iš sostinės teko susidurti su nelengva kaimo buitimi, o kukli Pelenė, padedama patyrusio prodiuserio Stanislavo Stavickio-Stano, turėjo progą įgyvendinti svajonę.

Kaimietės svajonę įgyvendinęs S. Stavickis-Stano: „Pirmas įspūdis buvo toks, kad nieko čia nebus“

Sintija – neįprasta princesė. Aktyviu laisvalaikiu besimėgaujanti 24-erių vilnietė laiką mėgsta leisti toli gražu ne su kastuvu rankose – mieliau jose ji laiko keturračio vairą ar namie auginamą gyvatę.

„Man labai patinka naktimis važinėti po apleistus pastatus, kuriuose vaidenasi“, – stebino Sintija.

Karina – visiška Sintijos priešingybė. Kukli moteris gyvena kaime ir prie miesto prabangos nėra pratusi. Karina nuo vaikystės svajojo dainuoti. Šią svajonę projekte „Pelenė Princesė“ jai padėjo įgyvendinti Stanislavas Stavickis-Stano.

Prodiuseris ir dainininkas neslėpė – studijoje susipažinęs su Karina jis tikėjosi nedaug.

„Pirmas įspūdis buvo toks, kad nieko čia nebus – Karina atėjo išsigandusi kaip pelytė. Pasakyti talentingam žmogui, kad jis yra talentingas nėra sudėtinga. Pasakyti, kad tai yra ne jo – sunku. Džiaugiuosi, kad šiandien man ši dalia neteko“, – maloniai nustebintas Karinos talento kalbėjo Stano.

Sintijai kaime sekėsi daug sunkiau. Ypač nemaloniai ją nustebino jai naujos gyvenimo sąlygos.

„Pirmas įspūdis – labai blogas. Kaimas yra geroje vietoje, bet viskas atrodo baisiai, viskas smirda, viskas netvarkinga. Kvapas toks, lyg čia kažkas būtų numiręs!“ – stebėjosi Sintija.

sintija
Sintija

Princesė iš sostinės po sunkaus dienos negailėjo ne tik stiprių žodžių, bet ir ženklų – ūkio darbams Sintija parodė ant sėdmens ištatuiruotą vidurinįjį pirštą.

Kokiomis patirtimis keitėsi Karina ir Sintija, ko kukliajai Pelenei palinkėjo Stano ir ką susitikus moterims iš kuprinės išsitraukė Princesė – naujausioje projekto „Pelenė Princesė“ dalyje tik per LNK.LT.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder