Klaipėdoje mirė žinoma vaikų gydytoja Tamara Tiroško

(1)

Ilsėkis ramybėje, daktare Tamara.

Jūsų kone 50 metų atiduoti Klaipėdos krašto vaikams, užaugintos kelios kartos nuo naujagimio pirmujų dienų iki mamos, supančios jau savo tik gimusį vaikelį. 

Visi buvo kaip savi vaikai, skaudėjo širdį, buvo svarbu, kaip toliau sekasi augti, ne viena šeima sulaukė ne tik medicininės ar dvasinės paramos. Jums buvo svarbu...

Deja, nebebus daugiau naujagimio perkėlimo „pas močiutę Tamarą" į skyrių. Lenkiame galvas... Jūsų sielos dalis, meilė vaikams, šalia buvusių kolegų geri prisiminimai niekada nepaliks Vaikų ligoninės sienų. 

Gydytoja Tamara Tiroško 48 gyvenimo metus dirbo Klaipėdos vaikų ligoninėje, 27 metus vadovavo Naujagimių patologijos skyriui. Baigusi Kauno medicinos institutą įsikūrė Klaipėdoje, sukūrė šeimą, užaugino 2 vaikus. Daktarės Tamaros žodžiai: „Klaipėdoje mūsų namai, mūsų gyvenimas".

Klaipėdoje ir baigėsi kelias...
Nuoširdi užuojauta vyrui Michailui, sūnui Ilja, dukrai Tatjanai.
Atsisveikinimas gegužės 26 d. nuo 15:00 val. Priestočio g.7, Klaipėda „Amžiaus vartai".
Išlydėjimas gegužės 27 d. 12:00

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder