Komplimentų vieni kitiems negailintys „Biplan“ ir Gamka pristato bendrą kūrinį

Naujausias vilniečių „Biplan“ darbas – duetas su alternatyvios muzikos atlikėju Gamka.

Trisdešimtmetį kitais metais minėsiantys „biplanai“ negaili komplimentų naujos kartos muzikantui, o šis prisimena augęs su hitu „Labas rytas“ bei savo kūrybinę patirtį su „Biplan“ vadina svajonės išsipildymu.

„Kada kada“ – pirmas bendras „Biplan“ ir Gamkos kūrinys. Jį lydi vasariškas vaizdo klipas. Dainą įkvėpė jaunatviškas skubėjimas gyventi, o muzikantai žaismingai klausia:

„Tai kada jau?“. „Biplan“ ir Gamkos daina jau skamba radijo stotyse, o nuo šiandien pasiekiama ir visose muzikos platformose.

„Ko gero, toks mūsų naujo singlo pavadinimas lydi visus, keliančius klausimus nuo tokių paprastų – kada jau vasara, iki to neapibūdinamo jauno jausmo – kada gi viskas prasidės, kada gyvenimas, kada kažkas, ko dar patys nežinom?“, – sako „Biplan“ nariai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas.

„Bet kuriuo atveju, klausiant ir ieškant visokių atsakymų, reiktų daugiau lengvumo. Atrodo natūralu ar net savaime suprantama, kad tokia dainos mintis mus atvedė į bendradarbiavimą būtent su Gamka!“ – šypsosi Maksas ir Olegas.

Biplan x Gamka | Kada kada: https://youtu.be/fIQbQfzCt1Q

Panašu, kad pats likimas suvedė „Biplan“ ir Gamką bendram kūriniui. „Biplan“ muzikantai jau ne pirmus metus žavisi Gamkos kūryba, o išgirdę jo atliekamą „Labą rytą“ viename televizijos projekte buvo maloniai nustebinti.

Dar daugiau – grupės nariai Seržas Grėjus ir Olegas Aleksejevas pasakoja, kad įrašinėjant naują dainą studijoje, Gamka jiems labai priminė „Biplan“ vokalistą Maksą jaunystėje.

„Darbas su „biplanais“ buvo tarsi svajonės išsipildymas! Atsimenu, kaip žiūrėjau dainos „Labas rytas“ klipą ir kaip jis mane nukeldavo į paslaptingą bei šmaikščią realybę – jau tada atrodė, kad aš kartu atlieku tą dainą“, – juokiasi Gamka. „Žinoma, tai buvo tik iliuzija ir svajonė, bet kaip smagu, kai tai virsta realybe!“

Anot Gamkos, „Biplan“ muzikantai tikri savo srities specialistai, todėl buvo įdomu pamatyti, kaip jie dirba ir kreipia dėmesį į kiekvieną detalę – tiek muzikoje, tiek žodžiuose, tiek melodijos atlikime.

„Jiems viskas svarbu, bet tuo pačiu visas procesas buvo apvilktas paprastumo ir lengvumo marškiniais“, – pasakoja muzikantas.

„Visą laiką linksminomės, tiek įrašinėdami, tiek filmuodami klipą. Emocinė atmosfera buvo puiki viso projekto metu ir esu labai laimingas dėl šito įvykio!“

Vaizdo klipą dainai „Kada kada“ sukūrė videokūrėjų komanda „Breadbakers“, klientų dar vadinami „duonkepiais“, dirbę su daug Lietuvos atlikėjų ir prekės ženklų, įskaitant ir patį Gamką.

Vaizdo klipų kūrėjų komanda, konsultuodamasi su dainos kūrėjais, buvo atsakinga už dainos klipo idėją, filmavimą, režisūrą ir montažą. Taip pat į komandą prisijungė nuostabios aktorės Viktorija Vilkelytė ir Kornelija Juciūtė, makiažo specialistės ir stilistės.

„Manome, kad vaizdo klipu puikiai pavyko atspindėti vasarišką dainos nuotaiką. Klipo kūrimas buvo dinamiškas – nuo idėjos apie kelionę prie jūros, vos ne subtilų tęsinį „Biplan“ klipui „O mes prie jūros“ iki vaizdo klipo idėjos apie muzikinio klipo filmavimą“, – pasakoja „Breadbakers“.

„Juokinga detalė – klipe matome, kaip aktorės vėluoja į filmavimą, nes sugedo jų mašina, o realybėje buvo labai panašiai...“, – juokiasi vaizdo klipą kūrusi komanda. „Visgi, viskas praėjo lengvai ir sklandžiai, tai atsispindi klipe ir rezultatas džiugina!“

„Kada kada“ – naujausias „Biplan“ singlas iš būsimo grupės albumo. Per kelerius metus muzikantai vaizdo klipais jau pristatė kūrinius „Be penkių vidurnaktį“, „Viskas kaip patinka tau“, „Sveikas sugrįžęs namo“, „Mėlynos akys“ ir kitas dainas.

Naujausią „Biplan“ ir Gamkos duetą „Kada kada“ bus galima išgirsti gyvai artėjančiuose grupės koncertuose šią vasarą. Artimiausias „Biplan“ pasirodymas – birželio 20 dieną Vilniuje, „Upės terasoje“.

Komplimentų vieni kitiems negailintys „Biplan“ ir Gamka pristato bendrą kūrinį

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder