Kūdikio laukianti Santa Mišenytė sulaukė neeilinės staigmenos

Kūdikio laukianti Santa Mišenytė sulaukė neeilinės staigmenos

Pirmojo vaikelio kartu su kovotoju Sergejumi Maslobojevu laukianti stilistė Santa Mišenytė sulaukė neeilinės staigmenos – draugės jai surengė kūdikio sutiktuvių šventę.

 

Įrašu, kuriame dalijosi popietės akimirkomis, su naujienų portalu Lrytas sutikusi pasidalinti žinoma moteris neslėpė, kad diena buvo ypatinga.

„Šiandien draugės man padovanojo pasaką! Tobuliau ir nebūčiau įsivaizdavusi, visos detalės apgalvotos iki smulkmenų, o tai parodo, kiek meilės ir širdies buvo įdėta.

Jos man padovanojo ne tik šventę, bet savo laiką, ilgaamžę draugystę, gražiausius linkėjimus ir, svarbiausia, atsiminimus.

Linkiu kiekvienai aplink save suburti stiprią moterų bendruomenę, nes jos tarsi ramstis ir įkvėpimas kiekvienu gyvenimo etapu.

Šiandien dėkodama joms, galvojau, kokia esu turtinga ir kaip man pasisekę, kad kiekviena iš jų yra mano gyvenimo dalimi! Labai myliu“, – jautriai rašė stilistė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder