Melania ir Donaldas Trumpai sulaužė tradiciją po įtarimų dėl romano

Melania ir Donaldas Trumpai neįprastai pažeidė protokolą - tai gali dar labiau sustiprinti spėliones apie jų santuokos būklę.

Melania ir Donaldas Trumpas pažeidė tradiciją ir penktadienį į "Marine One" atvyko skirtingais maršrutais.

Pirmosios ponios komunikacijos direktorius sakė, kad tokį neįprastą pasirinkimą lėmė Melanios Trump dienotvarkė.

Penktadienį žurnalas "The New Yorker" išspausdino buvusios Playmate pasakojimą apie 2006 m. užmegztą romaną su prezidentu.

Penktadienį pirmoji ponia atsisakė tradicinio pasivaikščiojimo su prezidentu per Baltųjų rūmų pietinę pievelę iki "Marine One", o važiavo į lėktuvą atskirai, pranešė CNN.

Jie skrido Parklandą (Floridos valstija) susitikti su žmonėmis, nukentėjusiais nuo trečiadienį ten vykusių šaudynių vidurinėje mokykloje.

"Atsižvelgiant į jos dienotvarkę, buvo paprasčiau susitikti su juo lėktuve", - pareiškime CNN sakė pirmosios ponios komunikacijos direktorė Stephanie Grisham.

Melanijos Trump nebuvimas buvo ypač pastebimas, turint omenyje jos polinkį dingti iš prezidento glėbio po to, kai pasirodo pranešimų apie jo praeities nedrausmingumą.

Buvusi Playmate Karen McDougal laikraščiui "The New Yorker" pasakojo, kad romanas įvyko praėjus keliems mėnesiams po Donaldo ir Melanios Trumpų sūnaus Barrono gimimo.

Šios savaitės pradžioje pirmoji ponia vėl pasirodė atsiribojusi nuo prezidento.

Trečiadienį pornografijos žvaigždė Stormy Daniels, kuri teigia 2006 m. turėjusi romaną su Donaldu Trumpu, pareiškė, kad dabar yra atvira kalbėti apie šiuos santykius.

Tą dieną Melanija ir Donaldas Trumpas viešai susilaikė nuo sveikinimų vienas kitam su Valentino diena.

Pirmoji ponia taip pat iš esmės dingo iš viešų vyro renginių po to, kai sausį "The Wall Street Journal" pranešė, kad 2016 m. spalį vienas iš jo geriausių advokatų Michaelas Cohenas organizavo 130 000 JAV dolerių pervedimą į Daniels sąskaitą.

Melanija Tramp neprisijungė prie prezidento kelionėje į Pasaulio ekonomikos forumą Davose, Šveicarijoje, kaip buvo planuota, taip pat nieko nepaskelbė sausio 22 d. minint jųdviejų metines, kaip tai darydavo ankstesniais metais.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder