Merūnas Vitulskis prabilo apie šokiruojančią patirtį: turėjau komą

Pokalbiui su komikais Mantu Bartuševičiumi, Airidu Jankumi ir Mantu Grimaliu „Komandiruotėje“ pasiryžęs Merūnas Vitulskis nustebino prabildamas apie šokiruojančią savo asmeninę patirtį. Pasirodo, dar vaikystėje jis buvo nugrimzdęs į komą dėl tuo metu kilusių sveikatos iššūkių, apie kuriuos taip atvirai Merūnas prabilo kone pirmąkart.

Socialiniuose tinkluose išplito ištrauka iš daugiau nei valandą trukusio M. Vitulskio ir garsių komikų trijulės pokalbio. Vaizdo įraše – momentas, kuriame Merūnas pasakoja apie vieną gąsdinančią savo vaikystės patirtį. 

„Aš turėjau komą. Penkerių metų turėjau komą. Man jau buvo įkapės nupirktos. Gydytojai sakė: nėra šansų“, – šokiravo M. Vitulskis.

Apie tai, kas jam buvo nutikę, dainininkas papasakojo ir plačiau. „Darželyje gavau saulės smūgį – tuo metu tos auklytės tavęs nelabai prižiūrėjo, jos savo darbus dirbo, gal šampaniuką triūbindavo – labai gerai atsimenu tą kvapą iki dabar kambariukų. Taigi, buvau kieme, grįžau – temperatūra 40. 

Mano mama medikė, tad ji žino: yra toks pirmas dalykas – reikia atsigulus ant nugaros vaikui lenkti kojas į pilvo sritį. Jeigu riečiasi staigiai galva, reiškia, kad yra uždegimas nugaros smegenyse. Tas pasitvirtino. Ir viskas.

Viskas vyko labai greitai. Turėjau 12 punkcijų. Bet kažkaip išgyvenau“, – dalijosi jis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder