Mia – apie dabartinį mylimąjį ir praėjusių santykių klaidas: „Su metais antrai pusei keliu vis mažiau reikalavimų“

TV3 Plus kanalo laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ žiūrovai išvydo ypatingą viešnią – dainininkę Mią Pilibaitytę.

 

Žinoma moteris buvo kaip niekad atvira – prabilo ne tik apie kūrybą ir vos per 5 minutes gimusius hitus, bet ir apie asmeninį savo gyvenimą.

Kokių svarbiausių pamokų Mia išmoko santykiuose? Kas jos laukia ateityje?

Kaip įprasta laidoje, pirmiausiai laidos vedėjas N. Šulija aptarė visų Zodiako ženklų horoskopus, o vėliau susitiko su garsia viešnia – dainininke Mia. Pasirodo, kad Naglis ir Mia pažįstami jau daugybę metų! O vieno prisiminimo su dainininke, Naglis nepamiršta iki šiol.

Pirmasis dalykas, kurį Naglis atskleidė dainininkei, bus apie partnerystę. Anot jo, žmonėms, gimusiems tokiu laiku kaip Mia, ji yra be galo svarbi.

Dainininkė tą patvino – nors save laiko karjeriste, dabar moteris puikiai supranta, kad karjera šaltą naktį jos tikrai neapkabins.

Mia neslėpė – bėgant metams, pasikeitė ir jos požiūris į antrąją pusę.

„Su metais antrai pusei keliu vis mažiau reikalavimų. Anksčiau jų keldavau daugiau, todėl būdavo daugiau ir dramų. O dabar kartais mėgstu užsimerkti, nematyti, negirdėti.

Kartais galvoju, kad jeigu ankstesniuose santykiuose irgi būčiau buvusi tokia kaip dabar, galbūt viskas būtų buvę gerai“, – atviravo moteris.

Naglis pasakojo, kad Mios gimimo metu Saulė buvo Vėžio ženkle. Anot astrologo, tai reiškia daugybę emocijų, išgyvenimų. O taip pat Mios gimimo laikas išduoda, kad ji turėtų būti itin  jautri teisingumui.

„Aš nekenčiu melo ir neteisybės. Melas man – tragedija. Jau geriau žmogus padarytų kažką blogo ir man tai prisipažintų nei nuolatos meluotų.

Šito dalyko tiesiog nepernešu. Ir negaliu atleisti. Tačiau melo mano gyvenime buvo nemažai“, – su N. Šulijos žodžiais tvirtais sutiko pašnekovė.

Kaip pastebėjo Naglis, dar vienas Miai būdingas bruožas yra tuoj pat pabaigti santykius, kuriuose kažkas yra neteisinga.

Tai Mią privers susimąstyti:

„Pasakysiu atvirai – galbūt ir dabar man ne viskas atrodo teisinga. Bet per visą tą laiką, aš suvokiau vieną esminį dalyką – turbūt tų iki galo teisingų santykių ir nėra. Bent jau man tokie nepasitaikė. Todėl kai kuriuos dalykus pradėjau priimti visiškai kitaip.

Dabar suprantu, kad jeigu į viską žiūrėčiau taip, kaip anksčiau – per padidinamąjį stiklą – antros pusės neturėčiau iki senatvės. (juokiasi). O man mano gyvenime besikeičiantys žmonės jau nusibodo.“

„Santykiai, be abejo, džiugina. Bet apie tai bijau kalbėti, kad neprisikalbėčiau. Jau tiek esu kalbėjusi, kad „čia tikrai vienintelis ir paskutinis“, o po kurio laiko – nebėra (juokiasi)...

Aišku šie santykiai džiugina – viska tvarkoje. Bet mes ties šiais santykiais dirbame – nėra taip, kad tiesiog sėdime ir džiaugiamės. Santykiai – abiejų užtarnauti“, – atskleidė ji.

Nepaliestas neliko ir Mios kūrybinis kelias – apie jį daugiau prabils ir pati dainininkė.

„Kūryba man geriausiai sekasi tada, kada yra tie linksmieji kalneliai. Tada manyje užverda didžiulė aistra ir pačiam gyvenimui.

O per visus šiuos išgyvenimus, aš parašau dainą. Visi geriausi mano hitai yra parašyti per 5 minutes. O vieną iš jų parašiau net eidama gatve“, – pasakojo ji.

„Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ – sekmadieniais, 20.30 val. per TV3 Plus ir tv3.lt!

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder