Nukentėjusio jaunuolio atstovų netenkina teismo nuosprendis Remigijui Viršilai: prašo tūkstančių, išleistų bylinėjimuisi

(2)

Kauno apygardos teismas apeliacine tvarka šią savaitę pradėjo nagrinėti nuomonės formuotojo Remigijaus Viršilos smurto prieš jaunuolį bylą. Nukentėjusiojo atstovai prašo teismo nuo atsakomybės atleistą R. Viršilą pripažinti kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Kaip Eltai sakė Kauno apygardos teismo atstovė spaudai Milda Kryžė, trečiadienį teisme buvo pagarsintas nukentėjusiojo jaunuolio atstovų skundas, kuriuo teismo prašoma byloje atlikti įrodymų tyrimą, panaikinti apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo R. Viršila atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, ir pripažinti vyrą kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

„Taip pat skundu prašoma priteisti nukentėjusiajam iš kaltinamojo 4451,25 eurų bylinėjimosi išlaidų pirmosios instancijos teisme, priteisti bylinėjimosi išlaidas apeliacinės instancijos teisme“, – informavo teismo atstovė.

Anot M. Kryžės, taip pat skundu prašoma pranešti prokurorui dėl bendrovės „Jungle kings“ ir R. Viršilos galimai padaryto nusikaltimo, tai yra dėl galimo vertimosi neteisėta ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder