Oksana Pikul apie pasikeitusį požiūrį į grožį: „Versle galioja griežtos taisyklės, kaip turi atrodyti moteris“

„Scena taisyklių neturi, o versle galioja pakankamai griežtos taisyklės, kaip turi atrodyti moteris. Kartais pasižiūriu socialinėje medijoje, kai mano amžiaus arba vyresnės moterys demonstratyviai rodo savo seksualumą, perdėtas plastines operacijas ar kitas procedūras. Nepykite, atsiprašau, bet atrodo apgailėtinai ir aš nenoriu būti būtent ten. Todėl pasirinkau kitokį gyvenimo būdą, kuriame aš jaučiuosi komfortabiliai, saugiai, ramiai“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo verslininkė, vizažo meistrė Oksana Pikul.

 

Oksanai išvaizdos galėtų pavydėti dažna 20-metė, veide nematyti laiko ženklų, nors sausį ji atšventė 40-ąjį jubiliejų. Beje, jos kūno formos, rodos, nepasikeitė nuo laikų, kai išgarsėjo. Moteris atvira – bėgant metams jos požiūris į grožį pasikeitė kardinaliai.

Ji nebesidegina soliariume iki oranžinio odos atspalvio, kasdien jos nepamatysite vilkinčios mini sijonu ar palaidine gilia, krūtinę pabrėžiančia iškirpte.

Prieš ketverius metus savo grožio saloną atidariusi moteris sako, kad verslas jos gyvenimą gerokai pakeitė. Ji suprato, kad įvaizdis visuomenėje ir žiniasklaidoje tiesiogiai susijęs su klientų skaičiumi ir net socialine padėtimi.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder