Oksana Pikul apžvelgė 2024-ųjų plaukų tendencijas: „Moterys nori būti madingos“

Nauji metai grožio pasaulyje – tai ir naujos tendencijos bei specialistų pasiūlymai, kaip šiemet gražintis, kad su mada visada žengtum koja kojon. Nauji metai – ir dar viena galimybė atrasti save iš naujo, o to pradžia gali būti naujas įvaizdis. Kaip 2024 m. madingai kirptis ir dažyti plaukus, pristato grožio namų Vilniuje įkūrėja Oksana Pikulkartu su paslaugų rezervavimo platforma „BookitNow“.

Pasak O. Pikul, šiandien klientės išties kreipia daug dėmesioį populiarias vyraujančias plaukų madas, yra linkusios išbandyti įvairiausius naujus kirpimus, šukuosenas, dažymus. Tiesa, plaukų kirpimas, dažymas žmogui visada parenkamas ar pasiūlomas pagal jo veido formą, odos toną, nes būtent tai labiausiai nulemia, ar norimas įvaizdis tiks ir atrodys organiškai. Be to, kuriant plaukų įvaizdį visada atsižvelgiama ir į žmogaus stilių, kad būtų sukurtas vientisumas, bei tai, kiek žmogus pasiryžęs skirti laiko ir priemonių plaukų priežiūrai namuose.

„Jei norima, kad plaukus prižiūrėti namuose būtų lengva, siūlomi standartiniai kirpimai, tokie, kurie „krenta“ lengvai. Kai kurie kirpimai reikalauja nuolatinio jų formavimo, fiksavimo, o dažymai – spalvos palaikymo priemonių, tad jei plaukų priežiūrai žmogus gali skirti daugiau laiko ir lėšų, pasiūlomi ir kiek įmantresni populiarūs kirpimai“, – sako O. Pikul.

4 madingiausi 2024-ųjų plaukų kirpimai

1. Bukas „bob“ tipo kirpimas. Trumpas plaukų kirpimas iki maždaug smakro, priekyje paliekant kiek ilgesnius galiukus, pasak O. Pikul,ypač universalus, tinkantis kone visoms veido formoms, galimas pritaikyti turinčioms tiek plonus, tiek storus, tiek tiesius, tiek garbanotus plaukus. „Bob“ tipo kirpimas „įrėmina“ veidą, atidengia kaklą ir pečius, leidžia atsikratyti pavargusių, sulūžinėjusių plaukų galiukų ir padeda plaukams vėl suvešėti, o tai, atkreipia dėmesį O. Pikul, labai svarbu norint sveikų plaukų.

2. Sluoksniuotas kirpimas. „Toks kirpimas ypač tinka plonų plaukų savininkėms, svajojančioms apie puresnius plaukus, nes vizualiai suteikia daugiau apimties“, – aiškina O. Pikul.Anot jos, 2024-aisiais bus madingi tiek ilgi, tiek vidutinio ilgio sluoksniais kirpti plaukai.„Žinoma, toks kirpimas gražiausiai atrodys, jei plaukųgaliukai tikrai sveiki“, – priduria grožio specialistė.

3. Ilgi sluoksniniai kirpčiukai. O. Pikul patvirtina – „užuolaidų“ tipo kirpčiukai (angl. „curtainbangs“) neapleidžia savo pozicijos plaukų kirpimo tendencijų viršūnėse ir šiemet: „Ilgi sluoksniniai kirpčiukai padeda išryškinti veido bruožus, sumažinti didesnę kaktą. Sluoksniniai kirpčiukai labiausiai tiks ovalios formos veidui, o jų labai kruopščiai prižiūrėti nereikės, nes jie dailiausi, kai būna truputį susivėlę.“

„BookitNow“ – patogus kasdienių paslaugų ir pramogų paieškos įrankis bei brangų laiką taupyti padedanti platforma su laiko rezervacijos galimybe. Tai 16 metų įspūdžio dovanų rinkoje Lietuvoje lyderiaujančios įmonės „Gera dovana“ šeimos dalis. Platformoje www.bookitnow.lt galima rasti daugiau nei 10 000 paslaugų ir pramogų sau: manikiūrą ir pedikiūrą, veido, plaukų, kūno priežiūros ir puoselėjimo procedūrų moterims ir vyrams, estetinės medicinos, odontologijos paslaugų, SPA ir masažų, poilsio su nakvyne visoje Lietuvoje pasiūlymų, aktyvių oro, žemės ir vandens pramogų bei įvairiausių kitų pasiūlymų. „BookitNow“ – viskas vienoje vietoje SAU!

4. „Pixie“ tipo kirpimas. Dažnai moterys bijo kirpti plaukus pernelyg trumpai, mano, kad taip atrodys vyriškai, tačiau ir trumpas kirpimas gali atrodyti seksualiai bei stilingai, mano O. Pikul. Kerpant „pixie“ stiliumi plaukai iškarpomi nevienodu ilgiu – viršuje paliekami ilgesni, asimetriški plaukai, apačioje – gerokai trumpesni galiukai. Drąsus „pixie“ tipo plaukų kirpimas jaunina – grožio namų įkūrėjos teigimu, šį plaukų kirpimą mielai renkasi vyresnio amžiaus moterys, ieškančios šiuolaikiško įvaizdžio, norinčios įgyti jaunatviško žavesio.

3 būdai, kaip dažyti plaukus 2024-aisiais

1. Tamsių tonų brunetė. 2024 m. kviečiama eksperimentuoti su ruda spalva – ant bangos šiemet bus tamsi šalta ruda, ypač – su violetiniu ir sidabriniu atspalviu. Šios spalvos ir atspalviai siejami su vadinamąja „tylia prabanga“ (angl. „quietluxury“) – nedemonstratyviu rafinuotumu ir švelnia elegancija.

2. Raudoni atspalviai. „Raudona spalva dar labiau populiarės ir šiemet“, – patvirtina O. Pikul. Nors dažyti raudoni plaukai daug kam savaime atrodo drąsus pasirinkimas, šiemet raudoni tonai bus derinamisu mėlynos spalvos atspalviais – tai leis susikurti dar drąsesnės, įdomesnėsasmenybės aurą.

3. Dažymas sruogelėmis. Manoma, kad 2024-aisiais į madą sugrįš ir dažymas sruogelėmis: blondinės savo plaukus gražins rožinėmis, „braškinės blondinės“ (angl. „strawberryblonde“) spalvos sruogelėmis ar ne tokiais drąsiais auksiniais atspalviais, o brunetės rinksis vario, cinamono spalvų sruogas. Tiesa, anot O. Pikul, klientes vis dar vilioja „AirTouch“ plaukų dažymo technika, kai plaukams šviesesnis atspalvis suteikiamas juos išskirsčius itin plonytėmis sruogelėmis ir nušviesinus ilgiausius, stipriausius plaukus.

„BookitNow“ – patogus kasdienių paslaugų ir pramogų paieškos įrankis bei brangų laiką taupyti padedanti platforma su laiko rezervacijos galimybe. Tai 16 metų įspūdžio dovanų rinkoje Lietuvoje lyderiaujančios įmonės „Gera dovana“ šeimos dalis. Platformoje www.bookitnow.lt galima rasti daugiau nei 10 000 paslaugų ir pramogų sau: manikiūrą ir pedikiūrą, veido, plaukų, kūno priežiūros ir puoselėjimo procedūrų moterims ir vyrams, estetinės medicinos, odontologijos paslaugų, SPA ir masažų, poilsio su nakvyne visoje Lietuvoje pasiūlymų, aktyvių oro, žemės ir vandens pramogų bei įvairiausių kitų pasiūlymų. „BookitNow“ – viskas vienoje vietoje SAU!

Oksanos Pikul grožio namuose Vilniuje galima gauti profesionalaus plaukų stilisto konsultaciją, tiesiog pasikirpti plaukų galiukus ar visiškai atnaujinti plaukų įvaizdį, atstatyti pažeistus plaukus, teikiamos įvairios plaukų dažymo paslaugos: tonavimo, dažymo sruogelėmis, šaknų ar visų plaukų dažymo, šviesinimo ir kt., o artėjant šventei ar ypatingai progai verta patikėti savo plaukų šukuoseną kvalifikuotam specialistui. Šiuose grožio namuose teikiamos ir įvairios kitos grožio paslaugos:makiažo, antakių formavimo, kosmetologo. Visas šias paslaugas galima užsakyti ir rezervuoti „BookitNow“ platformoje.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder