Penktadienį Lukiškių kalėjimo kieme - grupių „Abii“ ir „diso.kognityvas“ pasirodymai

Dvi viena kitos vertos alternatyvaus roko grupės „Abii“ ir „diso.kognityvas“ ruošiasi didžiausiam savo vasaros koncertui sostinėje ir žada daug naujos muzikos. Šį penktadienį šios dvi grupės susitiks didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme, kur pristatys ir naują kūrybą.

„Abii“ – auganti alternatyvaus roko grupė kilusi nuo Lietuvos pajūrio. Jie išgarsėjo jaunų grupių konkurse „Garažas“, kur netikėtai laimėjo pirmąją vietą.

Grupės debiutinis albumas „Vinegar“ pasiekė klausytojų ausis ir padėjo grupei greitai užsiauginti savo auditoriją.

„Abii“ grįžo su antruoju albumu „Metanoiia“, kuris Grupė džiaugiasi grįžusi į Lietuvos roko akiratį ir sustoti nežada, šiuo metu rašo trečiąjį albumą, kurį pristatys didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme. Pirmasis albumo singlas „Abnorma" jau renka perklausas internete ir muzikos klausymosi platformose.

Grupės „Abii“ būgnininkas ir grafikos dizaineris Tautvydas Tomkus džiaugiasi galimybe pirmą kartą pasirodyti tokio scenoje.

„Pagaliau gavome progą sugroti Lukiškių kalėjime. Džiaugiamės ir jaudinamės tuo pačiu. Koncerte pirmąsyk sugrosime du naujausius singlus „Abnorma” ir „Arkanai”.

Labai laukiame publikos įvertinimo, nes šie kūriniai sutverti gyvam patyrimui. Didelė atsakomybė ir šventė užlipti ant Lukiškių kalėjimo scenos, tikim, kad tai bus nepamirštamas koncertas su kolegomis diso.kognityvas”.

„diso.kognityvas“ – tai alternatyvaus roko grupė iš Mažeikių, sparčiai šturmuojanti lietuviškos muzikos sceną. Nesuprantama, ar jie yra dainuojantys poetai, indie rokeriai, ar visiška alternatyva.

Tikriausiai čia galima rasti visko po truputį. Galutiniame rezultate galime girdėti itin nuoširdžią gitarinę muziką, kuriai tikrai nesvetimi subtilūs eksperimentai ar minimalūs avangardo potėpiai.

Atskiro dėmesio verta ir vokalinė linija. Paskutinis grupės albumas „Disonansas“ sulaukė didelio pripažinimo, su tokiais hitais kaip „Fetišas“ ir „Violetiniai lašai“. Grupė išduoda, kad vasarą planuoja išleisti naują albumą, o pirmus jo garsus taip pat sugros gegužės 24 d.

„Po dviejų metų pertraukos grįžtame į vieną didžiausių scenų su nauju sąstatu, skambesiu ir mintimis. Dėl šių priežasčių ruošiamės ypač daug, jaudulys krato, bet tuo pat metu drebėdami trokštam jums parodyti, ką turim geriausio.

„Pavargusi“ man yra ypač artimas kūrinys, turintis daug asmeniškumų, gilių žinučių. Tai startas mūsų naujai erai. Tai startas naujam mūsų albumui „Aporija“, – teigia „diso.kognityvas“ lyderis Justinas Viskantas.

Didžioji Lukiškių kalėjimo scena yra atvira visiems – tiek naujiems, tiek jau gerai žinomiems Lietuvos atlikėjams ar svečiams iš užsienio. Tai puiki platforma grupėms atrasti savo publiką, o klausytojams – išgirsti ar atrasti kokybišką muziką.

Nuorodos:

https://www.facebook.com/abii.gyvai
https://www.instagram.com/abii.gyvi
https://www.youtube.com/@abii_live

https://www.facebook.com/diso.kognityvas/
https://www.instagram.com/diso.kognityvas/
https://www.youtube.com/@diso.kognityvas7415

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder