Plaukų stilistui Karoliui Murauskui jubiliejaus proga surengta kelionė į Turkiją apkarto: po ekskursijos laivu pasijuto apgauti

(1)

Žinomą plaukų stilistą Karolį Murauską, visai neseniai atšventusį savo jubiliejų, nustebino jo bičiuliai, suorganizavę jam kelionę į saulėtąją Turkiją.

„Jie taip ir pasakė: „Karoli, kraukis lagaminą! Skrisim į Turkiją ir dar kartą švęsime tavo jubiliejų. Sakė, jog reikia švęsti visus metus!“, – su šypsena veide kelionės priešistorę pranešime spaudai prisimena Karolis.

Tad žinomam vyrui teko keisti darbo planus ir drauge su smagia kompanija skristi į poilsinę kelionę, kuri, jo paties žodžiais, buvo tikrai nuostabi ir įsimintina.

„Turkijoje lankiausi jau gal kokį penkioliktą kartą. Anksčiau būdavo ne tik poilsinės kelionės, bet ir darbinės. Turkija mane žavi tuo, kad šioje šalyje labai gražūs vaizdai, nuostabūs kalnai. Ir dar labai svarbu tai, jog, kiek ten esu sutikęs žmonių, tai jie visi – labai atviri ir šilti“, – sakė stilistas.

„Kelionė tikrai būtų buvusi superinė, jei ne vienas toks nutikimas. Su bičiulių kompanija sugalvojome pasiplaukioti laivu, įsigijome ekskursiją. Kai pirkome, sakė, kad nuplauksime į turkiškus Maldyvus, – prisimena žinomas kaunietis. – Kai pagaliau pasiekėme išvykos tikslą, tai patyrėme nemažą šoką: kažkokia salelė, ten stovi akmuo didelis, o krante… vien žvyras. Tai pasijutome lyg atsidūrę karjeruose. Tad net nelipome iš to laivo. Gražiausias buvo vanduo žaliai mėlynas, ta bent jau juo ir pasigrožėjome.“

Plaukų stilistas pasidžiaugė, kad kelionės metu orai pasitaikė puikūs. Nors prognozavo tris lietingas dienas, tačiau palijo tik vieną, ir tai – tik apie 15 minučių. Temperatūra siekė nuo 26 iki 30 laipsnių.

K. Murauskas Lietuvos kurortams, tarkim Palangai, siūlo dar daug ko pasimokyti iš Turkijos aptarnavimo srities. „Pas turkus išvystytas nuostabus servisas: nuo masažų iki paplūdimių su patogiais gultais. Ir Palangoje būtų galima pastatyti stilingų pavėsinių, sustatyti daug gultų“, – pataria pašnekovas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder