Po „Šeškių“ akibrokšto Egmontas Bžeskas neslepia apmaudo: jos elgiasi tarsi paaugliai, protestuojantys prieš tėvus

(1)

Šįryt žiniasklaidai buvo išplatintas pranešimas, kuris patvirtino jau kurį laiką sklandžiusius gandus. Nijolė Pareigytė palieka „69 danguje“ merginų kolektyvą. Nelieka ir šio pavadinimo. Nuo šiol trys likusios atlikėjos vadinsis savo pravarde – „šeškės“. Ir tai dar ne viskas, likusios grupės narės atsisveikina ir su grupę įkūrusiu prodiuseriu Egmontu Bžesku.

Delfi susisiekė su E. Bžesku, kuris paaiškino, kad jo komanda šiuo metu ruošia atsakymą į šį, kaip pats sakė, akibrokštą. Esą jam nebuvo paslaptis, kad merginos ruošiasi platinti tokį pranešimą. Tačiau neslėpė, kad jam dėl tokių pokyčių – skaudu.

„Vis dėlto niekam ne paslaptis, kad tai aš išpopuliarinau šį brandą ir tuomet dar nežinomas merginas. Jos elgiasi tarsi paaugliai, protestuojantys prieš tėvus“, – kalbėjo E. Bžeskas.

Daugiau komentuoti kol kas prodiuseris atsisako, tačiau ruošia labai aiškų atsakymą į visą situaciją.

Primename, kad trečiadienį žiniasklaidai išplatintame pranešime buvo rašoma: „Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“.

Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė pristato naują grupės pavadinimą, praneša sudėties pakitimus ir skelbia grandiozinį arenų turą „Velniškas greitis – 20 metų“.

„Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Per ilgus drauge grupėje praleistus metus tikrai visko buvo, tačiau norėtųsi tai palikti istorijai. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje“, – sakė „Šeškės“.

„Dabar apie pavadinimą... Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį. Nuo tada pačios palaikėme grupės gyvybę: organizuodavome pasirodymus, rūpinomės įvaizdžiu, visapusiškai investavome nuosavas lėšas į grupės veiklą.

Sunkus, ilgametis ir atkaklus darbas vedė grupę į didžiulį koncertą arenoje, rašoma pranešime spaudai.Tačiau tiesa, kurią sužinojome prieš kelis mėnesius, kai jau buvo parduota pusė „Žalgirio“ arenos bilietų, yra ta, kad pavadinimo „69 danguje“ be E. Bžesko leidimo nebegalime naudoti. Nemeluosime, ne už ačiū paskutinis koncertas su senu pavadinimu įvyko...

O visai neseniai kito mūsų koncerto organizatoriai gavo E. Bžesko advokatų raštą, iš kurio tapo aišku, kad nebegalime naudoti senojo pavadinimo.Priėmėme nelengvą, tačiau, mums atrodantį vienintelį teisingą sprendimą: nuo šiol mes – Karina, Goda ir Ingrida – esame „Šeškės“! Nebenorime būti priklausomos nuo praeities. Manome, kad per sunkaus darbo metus visiems įrodėme, jog galime pačios savo grupės veikla pasirūpinti. Suprantame, kad tokiu sprendimu galime sukelti suinteresuotų asmenų nepasitenkinimą ir, galbūt, net mūsų atvirą puolimą arba bandymus paveikti mūsų grupės veiklą užkulisiuose. Tačiau mes nebebijome! Mes – nebe naivios mergaitės, nebenorime būti tampomos už virvučių.

Galų gale, Lietuva jau nebe tokia, kokia buvo prieš kelis dešimtmečius. Pramogų verslas – daug skaidresnis ir labiau reglamentuotas. Atlikėjų ir autorių teisės – geriau apsaugotos ir atstovaujamos asociacijų LATGA ir AGATA, kurių paramą jaučiame ir esame labai dėkingos. Nesame vienišos ir jaučiamės tvirtai.Optimistiškai žiūrime į ateitį, skelbiame didžiulį arenų turą su garsiausiais hitais, aukščiausios prabos „Šeškių“ programa ir laukiame visų koncertuose! Juk koncertuoja žmonės, o ne prekių ženklai!“ – buvo rašoma pranešime spaudai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder