Jolanta Leonavičiūtė

Seniai viešumoje matyta Jolanta Leonavičiūtė apie naują verslą, viešumo kainą ir padarytas klaidas: „Taip turėjo būt”

(4)

Jolanta Leonavičiūtė – sveikatingumo ir sporto trenerė, kuri kasdien dirba su daugybe žmonių. Ji jiems padeda tobulinti kūną bei eiti sveikatingumo keliu.

Dirbdama su klientais moteris ne tik stiprina jų kūną, bet ir padeda atsigauti po traumų bei atsitiesti.

Atvykusi į tinklalaidę „Tik į priekį“ J.Leonavičiūtė Ąžuolui Misiukevičiui atvirai papasakojo apie tai, ką reiškia būti viešu žmogumi, kaip reaguoja į neigiamus komentarus ir kaip susipažino su mylimuoju.

Nereaguoja į komentarus

J.Leonavičiūtė sako, kad jos gyvenime būta pakilimų ir nukritimų, tačiau svarbiausia jai – kaip išeiti iš padarytų klaidų ir kaip toliau gyventi.

Dabar Jolanta aiškiai žino, kad nors gyvenime būta visko, dabar ji mėgaujasi savuoju etapu.

„Dabar aš sulaukiu labai mažai kritikos, man žmonės blogų dalykų nerašo. Būna kartais koks nepažįstamas senas vyras paklausia, kiek knygų esu perskaičiusi, bet aš į tai nereaguoju – jam, turbūt, buvo bloga nuotaika, ne ta diena, tad kodėl aš turėčiau reaguoti. Einu savo keliu.“

Jolanta Leonavičiūtė

Svarbus gamtos ir žmogaus santykis

Moteris vis daugiau kalba apie sveikatingumą, o viešojoje erdvėje galima pamatyti ne vieną nuotrauką, kurioje Jolanta apsinuoginusi pozuoja gamtoje.

Ąžuolui pasiteiravus, kodėl ji taip daro, pašnekovė paaiškino, kad jai ypač svarbus yra žmogaus ir gamtos santykis: „Aš nesimakaluoju nuoga po langais, neinu apsinuoginusi į parduotuvę arba bažnyčią.

Atvirkščiai – susirandu gražią vietą gamtoje, kur nėra žmonių, ir ten darausi fotosesiją. Manęs niekas nepamatys plikos ten, kur nereikia.“

Turi mylimąjį

J.Leonavičiūtė laidoje praskleidė ir asmeninio gyvenimo šydą. Nors daug socialiniuose tinkluose savo antrosios pusės nerodo, vis tik ji turi mylimąjį, su kuriuo jaučiasi laiminga.

Ąžuolui paprašius pasidalinti meilės ir pažinties istorija, Jolanta su malonumu papasakojo apie tą vakarą, kurio metu meilė pasibeldė į jos širdį.

Apie 18-metį sūnų, nuogo kūno kultą, sporto trenerės darbą ir naują verslą kviečiame žiūrėti naujausiame tinklalaidės „Tik į priekį“ epizode. Laidą kviečiame žiūrėti šeštadieniais, 20 valandą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder