Statkevičius paviešino, ką išvydo traukinyje: iškėlė nepatogų klausimą
(1)Savaitgalį J. Statkevičius pasidalijo įrašais, kuriuose teigė praleidęs nuostabų savaitgalį, vis dėlto, tik sėdęs į traukinį, ir vėl pažėrė priekaištų bei idėjų Lietuvai.
„Kaifas! Galėtų būt traukinys greitasis į Palangą, ne į Kretingą ir ne į Klaipėdą, o tiesiai ten į pačią Palangą. Ir greitasis. Kad 350 km lėktų per valandą. Ir ekologija, ir nėra kamščių, ir kelius gali remontuot 30 metų. Ir, žinoma, šimtai žmonių. Ką tada meras darytų? Teks statyt wc ir dušus, ir greitai! Ir traukinį būtina padaryt. O šiaip viskas nuostabu.
Labai viskas gerai man, tai super. Kada? Kada ir kiek dar laukti? Dar 30 metų, dar 50? Alio. Būtų gerai, kad būtų greitasis ir tiesiai į Palangą. Kada bus? Nuo kalbų prie darbų. Reik tokio, kad lėktų 350 km. Per valandą būtumėt ten! Kada bus, ponai? Laikas!“ – siūlė J. Statkevičius.
Primename, kad neseniai J. Statkevičius socialiniuose tinkluose neslėpė pasipiktinimo ir Lietuvos kelių būkle. Važiuodamas remontuojama magistrale jis dalijosi užfiksuotais vaizdais.
Rašyti komentarą