Su bičiule susipykusi Monika Kvietkutė apleido drauge puoselėtą verslą: „Pasitvirtino taisyklė“

„Pasitvirtino taisyklė, kad negalima imtis verslo su draugais, nes netenki ir to, ir to“, – laidoje „KK2“ prisipažino dainininkė Monika Kvietkutė.

 

Prieš daugiau nei metus su ilgamete bičiule Greta laisvalaikio drabužių liniją pristačiusi ir be galo tuo didžiavusis moteris teigė, kad jųdviejų keliai – išsiskyrė.

Viso to priežastis, kaip „KK2“ žurnalistams įvardijo Monika, besiplečiant verslui išaugusi konkurencija tarp jos ir verslo partnerės.

„Jeigu kalbėtume apie viešumą ir visa kita, tai vienareikšmiškai aš lyderiauju. Bet niekada tuo nesinaudojau ir niekada nesakiau „čia aš, jeigu be manęs – čia nieko.

Pradėjau jausti, kad esu neįvertinta. Pradėjo sklisti visokios kalbos. Galų gale sulaukiau nemalonių frazių, kad aš esu niekas, kad čia dėl manęs drabužių nepirko. Man norisi paklausti, tai tikriausiai dėl jos pirko?“, – atvirai minėtai laidai pasakojo Monika.

Įtampai didėjant Monika priėmė sprendimą pasitraukti iš šio verslo. Pasiteiravus, kodėl apie tai nutarė prabilti viešai, dainininkė atsakė:

„Norisi papasakoti istoriją iš savo pusės“.

Tačiau moteris per beveik metus įgytų įgudžių apleisti neketina. Monika žada kurti savo drabužių liniją ir tęsti šią veiklą.

„Esu prikaupusi daug žinių šioje srityje, norisi joje dirbti. Man tai tikrai labai patiko ir patinka“, – apie planus prasitarė ji.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder