Susidūrusi su sveikatos problemomis atlikėja Mia atsidūrė priimamajame: „Buvau sunerimusi“

(1)

Atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia (40 m.) susidūrė su sveikatos problemomis. Visai neseniai sugrįžusi iš atostogų moteris pajautė stiprius negalavimus pilvo srityje todėl kreipėsi į medikus.

Naujienų portalui lrytas.lt žinoma moteris pasakojo, kad skrendant į Dubajų ji pajautė pirmuosius skausmus, tačiau įtarė tik apsinuodijimą lėktuvo maistu.

„Stiprūs skausmai prasidėjo sugrįžus iš Dubajaus, nors man jau lėktuve į Dubajų buvo šiek tiek negera, bet aš įtariau, kad tai nuo lėktuvo maisto. Grįžtant į Lietuvą lėktuve vėl prasidėjo skausmai“, – pasakojo ji.

Sugrįžus iš atostogų moteriai skausmai paūmėjo ir užsitęsė, todėl nieko nelaukiant ji kreipėsi į medikus.

Sužinokite daugiau

„Sugrįžus namo, po savaitės laiko vėl prasidėjo skausmai, tik jau labai stiprūs ir tęsėsi labai ilgai“, – kalbėjo V.Pilibaitytė.

Vos apsilankius klinikoje moterį iškart siuntė į priimimąjį, kadangi įtarė apendicitą.

„Buvau truputėlį sunerimusi, tai teko važiuoti į kliniką, o iš ten siuntė į priimamąjį, nes įtarė apendicitą, tačiau ačiū Dievui nepasitvirtino“, – užsiminė moteris.

Nors apendicitas nepasitvirtino, tačiau išsiaiškinti, kokia skausmų priežastis nepavyko. Bet moteris džiaugėsi, kad tyrimai buvo geri ir ji yra sveika.

„Sužinojau, kad esu sveikas žmogus. Bet negalėjo pažiūrėti mano skrandžio, manau čia skrandis ir sustreikavo“, – teigė Mia.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder