Teisybės ieškojusi ir baudą gavusi Agnė Grudytė rėžė: „Nusimyžęs diedas, tiesiog nusimyžo ir jam nieko“

(6)

Sostinės senamiestyje gyvenanti aktorė Agnė Grudytė (37 m.) ir toliau stebisi Vilniaus miesto savivaldybės viešosios tvarkos pareigūnų darbu. Kovą su nuo svaigalų priklausomais asmenimis savo kieme praėjusių metų rudenį pradėjusi žinoma moteris pasidžiaugė kiek apsitvarkiusia situacija, tačiau vieną rytą – viskas pasikeitė.

Šeštadienį pradėjusi pasivaikščiojimu su šunimi žinoma moteris mintyse džiaugėsi savo kieme matydama viešosios tvarkos pareigūnus, tačiau vaizdas skvero kampe ją privertė sugrįžti į realybę. T

en Agnė pamatė viešoje vietoje besišlapinantį vyriškį. Nedelsdama apie tai ji pranešė netoliese besisukiojančiam viešosios tvarkos pareigūnui, kurio reakcija ir alikti veiksmai aktorę kaip reikiant nustebino.

Visa istorija žinoma moteris pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Įrašu ji sutiko pasidalyti ir su lrytas.lt skaitytojais.

„Gavau baudą. Bet viskas nuo pradžių.

Visi žinote mano santykius su Vilniaus miesto savivaldybe ir mano kovą. Tai pagaliau, po tūkstančių skambučių ir laiškų, pavyko pasiekti, kad Viešosios tvarkos pareigūnai reaguoja į pagalbos prašymus ir pranešimus!

Nebereikia septynis kartus skambinti ir kaulyti – išvežkite pievoje ar prie konteinerio gulintį žmogų. Pagaliau!

Šiandien išėjau pasivaikščioti su savo Barsyte (džeko raselo terjeras, 7 kg, amžius 14 metų). Maloniai nustebau pamačiusi viešosios tvarkos pareigūnus kieme, tikrai faina, kad jie prižiūri tvarką! Nuoširdžiai apsidžiaugiau ir mintyse dėkojau, kad savivaldybei rūpime. Ir kaip tyčia! Matau, kaip kažkoks diedas atėjęs į skvero kampą – šlapinasi.

Kreipiuosi į pareigūną– pažiūrėkit, už jūsų nugaros vyras šlapinasi! Viešosios tvarkos pareigūnas nuėjo pas diedą, kažką pasakė ir išsiskirstė. Aš naivuolė, tikėjausi, kad tam diedui bus paskirta bauda už viešosios tvarkos pažeidimą... Naivuolė!

Tada ir prasidėjo įdomioji šios istorijos dalis – aš paklausiau kodėl pareigūnas nenubaudė viešosios tvarkos pažeidėjo? Tai pasirodo, viešosios tvarkos pareigūnai neturi įgaliojimų bausti už šlapinimasi viešoje vietoje, tai daro tik policijos pareigūnai.

Tada perklausiau, tai kodėl šiuo atveju jie neiškvietė policijos? Mes turime tokius pačius mobiliuosius telefonus kaip ir jūs – jūs matėte pažeidimą, jūs ir išvieskite policiją.

Tiesiog fantastika, galvoju! Tai ko jūs čia stovite ir ką čia veikiate? Kokia jūsų funkcija?

Žodis po žodžio... Ir sulaukiau klausimo ar aš žinau, kad negalima vedžioti šuns be pavadėlio? Pasiūlė prisirišti arba man išrašys baudą. Na...aš tuo metu tikrai neturėjau pavadėlio, atsakiau kad neprisirišiu, nes neturiu su kuo. Ir mielai sumokėsiu baudą už viešosios tvarkos pažeidimą.

Tai taip ir nutiko – baudą gavau. Tuo tarpu, nusimyžęs diedas, tiesiog nusimyžo ir jam nieko. Žinosiu, kad ir kitą kartą aš gausiu baudą už šuniuką be pavadėlio, susimokėsiu – tokia tvarka.

Bet dar žinosiu, kad myžantys asmenys Vilniuje yra tik mano ir policijos pareigūnų galvos skausmas. Tik ar tikrai, Vilniaus miesto savivaldybė?

Sveikinu Viešosios tvarkos skyrių, kad pagaliau tvarkotės skirdami baudas viešosios tvarkos pažeidėjams.

Klausimas, Simonai Bieliūnei kodėl man paskirta tik 15 Eur bauda(pusė minimalios), nors aš tikrai nesigailiu, kad vedžioju šunį be pavadėlio.

Būčiau piktesnis žmogus – pagalvočiau, kad jie čia man specialiai taip – už visus mano raginimus dirbti savo darbą. Bet juk ne?“, – svarstė A.Grudytė.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder