Hercogienė Meghan Markle pasipuošė suknele, kurią sukūrė lietuviai

Žiniasklaida: Meghan Markle "reikalauja" atsiprašymo iš karališkosios šeimos

(6)

2024 m. gegužę princas Haris lankysis Jungtinėje Karalystėje, kur gali susitikti su giminaičiais. Tačiau jo žmonos pasirodymas vis dar kelia abejonių.

Meghan Markle prieš sutikdama apsilankyti Jungtinėje Karalystėje "siekia karališkosios šeimos atsiprašymo". Apie tai praneša "GB News".

Pranešama, kad buvusi aktorė atsisakė kvietimo 2024 m. gegužę apsilankyti princo Harry tėvynėje po to, kai jai buvo pasiūlyta su savimi pasiimti vaikus - princą Archie ir princesę Lilibet Dianą.

Pasirodžius pranešimams, kad Sasekso kunigaikštis neva planuoja "susitaikyti" su šeima per artėjančią kelionę į Londoną, karališkosios šeimos ekspertai prasitarė, kad taika tarp giminaičių vargu ar įvyks, kol Meghan nesulauks britų monarchijos atsiprašymo.

Charlotte Griffiths tikina, kad šeimos nariai "atsisakė" atsiprašyti buvusios amerikiečių aktorės.

"Manau, kad ji reikalauja atsiprašymo. Ji jau kurį laiką to primygtinai reikalauja, nors iš Sasekso stovyklos pasigirdo pranešimų, kad ji neva atsisakė atsiprašyti", - sako karališkosios šeimos ekspertė.

Tačiau Markle nedraudžia vyrui matytis su šeima.

Visų pirma jis lankėsi Londone 2024 m. vasario pradžioje, kai sužinojo apie sunkią tėvo ligą. Gegužės mėnesį Sasekso kunigaikštis atvyks į gimtinę.

Ekrano nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry

 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder